Sorum var Bebek pozisyonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Chyperus tarafından oluşturulan Bebek pozisyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 514 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek pozisyonu
Konbuyu başlatan Chyperus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar merhaba. Biz bugün kontrole gittik 32+5 haftalık hamileyim, kızım daha baş aşağı dönmemiş normal mi henüz dönmemiş olması? Doktor son 1 ay kalaya kadar şans veririz olmadı sezaryen yaparız dedi. Bu arada 2 kilo olmuşuz 🧿 🤲🏻🥰Daha döner değil mi? 🥰😊
Döner canım, son haftada bile dönen bebekler var

Chyperus

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimki 36+5 halaa dönmedi 😂
Bizimkiler heyecan yaratmayı seviyor galiba 😃 Hayırlısıyla sağlıkla gelsinler de, Rabbim kolay güzel doğumlar nasip etsin bize ve tüm hamilelere 🤲🏻😻🥰🌸
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen naislsin kuzum benim
Çok şükür iyiyim canım. Sadece artık çabuk yoruluyorum biraz kendimi yorsam ertesi günü her yerim ağrıyor🥲

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Bizimkiler heyecan yaratmayı seviyor galiba 😃 Hayırlısıyla sağlıkla gelsinler de, Rabbim kolay güzel doğumlar nasip etsin bize ve tüm hamilelere 🤲🏻😻🥰🌸

Çok şükür iyiyim canım. Sadece artık çabuk yoruluyorum biraz kendimi yorsam ertesi günü her yerim ağrıyor🥲
Amin İnşaallah Cümlemize canım 🤲🏻🥰

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Oyyy kıyamam canım benim çok az kaldı birtsnem.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar