Sorum var Bebek sabaha kadad nasıl uyur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Bebek sabaha kadad nasıl uyur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 660 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek sabaha kadad nasıl uyur
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep'in annesii

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Soru başlıkta hanımlar bu konudan çok müzdaribim kızım 13 aylık geceleri sık uyanıyor nasıl sabaha kadar uyuyacak bu kız
Benim oğlum da 13 aylıkken öyleydi nakadar yerse yesin acikiyordu gece uyumadan önce muz bisküvi yoğurt karıştırır verirdim gece 1 de uyku önünde yerdi öğlene doğru uyanirdi şuan 1 buçuk yaşında hayla o şekil doyuruyom öğlen uyanıyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Soru başlıkta hanımlar bu konudan çok müzdaribim kızım 13 aylık geceleri sık uyanıyor nasıl sabaha kadar uyuyacak bu kız
Bir anda tammaen uyumasını bekleuemezsin canım gece kalkınca mama mı alıyor emiyor mu eğer mama ise yavaş yavaş mama yerine suyu daha fazla koymaya başla gün geçtikçe su miktarı artsın en son su vereceğin zaman su içeceğini bileceği için otomatikmen uyanmayı kesecek eğer emiyor ise iş biraz değişiyor kayra da arada yapıypr hatta hasta olunca asla durmaz gece beslenmesini gayrt iyi yaptırır emin ol her uyandığında emmek için uyanmıyor biz sadwce o yönden baktığımız için ağzına direk göğüsöüzü sokuyoruz uyandığı vakit ilk emzirmek yerine sırtını bacağını neresi olursa ufala ben kayranın genel olarak kafasını ufalarım eğer buna rağmen uyumazsa emziririm. Onun doşında Gece su sus diye ağlayarak uyanır su veririm geri uyur . Yavaş yavaş gece emzirmesini azalt yani bir anda tamaöem uyuyamaz

Bir anda tammaen uyumasını bekleuemezsin canım gece kalkınca mama mı alıyor emiyor mu eğer mama ise yavaş yavaş mama yerine suyu daha fazla koymaya başla gün geçtikçe su miktarı artsın en son su vereceğin zaman su içeceğini bileceği için otomatikmen uyanmayı kesecek eğer emiyor ise iş biraz değişiyor kayra da arada yapıypr hatta hasta olunca asla durmaz gece beslenmesini gayrt iyi yaptırır emin ol her uyandığında emmek için uyanmıyor biz sadwce o yönden baktığımız için ağzına direk göğüsöüzü sokuyoruz uyandığı vakit ilk emzirmek yerine sırtını bacağını neresi olursa ufala ben kayranın genel olarak kafasını ufalarım eğer buna rağmen uyumazsa emziririm. Onun doşında Gece su sus diye ağlayarak uyanır su veririm geri uyur . Yavaş yavaş gece emzirmesini azalt yani bir anda tamaöem uyuyamaz
Bende ufalamayı denedim ama yok yani bana mısın demiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim oğlum da 13 aylıkken öyleydi nakadar yerse yesin acikiyordu gece uyumadan önce muz bisküvi yoğurt karıştırır verirdim gece 1 de uyku önünde yerdi öğlene doğru uyanirdi şuan 1 buçuk yaşında hayla o şekil doyuruyom öğlen uyanıyor
Gece 1 de yemek mi yediriyordun o nasıl oluyor anlamadım canım uykusu açılıyor geri uyuması falan

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Akşam 11 buçukta mama veriyorum bir süre gece ağlasada tekrar salladım veya kendi içtiği mama kadarından çok az yanı şuan 5 ölçek içiyorsa 1 ölçek verdim yatırdım gündüz uykusu maksimum 2 saate indi. Şimdi 11 buçukta yatıp 6 da mama için uyanıyor normal 4 ölçek mama verip yatırıyorum tekrar 9 a kadar uyuyor

Cnm bebekler genelde akşam kalktiklarinda susadigi için kalkarlar bazen benimki kalktığında herşeyi deniyom uyumuyor su verdigimde uyuyor demeki susuz kalmış o dan şimdi her kalktığında ilk su veriyom uyuyor

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Bende ufalamayı denedim ama yok yani bana mısın demiyor

Gece 1 de yemek mi yediriyordun o nasıl oluyor anlamadım canım uykusu açılıyor geri uyuması falan
[/QUOTE. Doyurdugum halde gece çok uyanır zır zır ağlıyordu bende muhallebi tarzı yoğurtla pirinç veya meyve rendeleyip bisküvi yoğurt ekliyip veriyordum uyuyordu şuanda öyle devm ediyorum şuan 16 aylık biraz kilolu ama en azından gece ben rahat uyuyorum bisküvi biraz kilo yapiyo şuan 18 kilo

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Aysem benim oğlumda gece birdefa kalkıyor ama kiyameti koparıyor mama içmediği zaman nasil kesecem bu mamayi bilmiyorum çok su içip migdesi agirmasin mi canim

Zamanla alışır canım emdişe etme
İnşaAllah ya

Cnm bebekler genelde akşam kalktiklarinda susadigi için kalkarlar bazen benimki kalktığında herşeyi deniyom uyumuyor su verdigimde uyuyor demeki susuz kalmış o dan şimdi her kalktığında ilk su veriyom uyuyor
Nr kadarlık seninki canım

Tüm sayfalar yüklendi.