Sorum var Bebek

• Konbuyu başlatan Aksekili
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aksekili tarafından oluşturulan Bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 402 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek
Konbuyu başlatan Aksekili
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Erkek olursa 4.ayda belli eder ama kız olursa 4.5 veya 5 ayında belli olur
Benim kız kendini asla belli etmedi ama 😂😂 bir erkek bir kız diye diye geçti kontroller . Doğum anında bile doktor sorunca bilmiyorum dedim 😂😂

.....

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Erkek hemen belli ediyor kız biraz daha geç belli ediyor ayrıca doktordan doktora değişiyor kimisi kız diyor erkek oluyor kimisi erkek diyor kız oluyor hayırlısı neyse o olsun inşallah eli ayağı düzgün olsun sağlıklı olsun ikisinde farketmez

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Erkek hemen belli ediyor kız biraz daha geç belli ediyor ayrıca doktordan doktora değişiyor kimisi kız diyor erkek oluyor kimisi erkek diyor kız oluyor hayırlısı neyse o olsun inşallah eli ayağı düzgün olsun sağlıklı olsun ikisinde farketmez
Benim 15. haftada doktor yüzde 90 kız dedi canım erkek hemen belli ediyor değil bu biraz da doktorun tecrübesine bağlı bazen kordon ve erkek organı karıştırılabiliyor kordon öne geçince erkek diyen var halbuki kız bebek 😊

Tüm sayfalar yüklendi.