Sorum var Bebekde gaz sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sabina❤️Nilay tarafından oluşturulan Bebekde gaz sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 382 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekde gaz sorunu
Konbuyu başlatan Sabina❤️Nilay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Selam qızlar mənim bebeğim 1 aylıq 3 günlük gaz sorunu var gecələr uyumuyor.Ne tapa bilərəm gaz sorunu geçsin deyə..
Olabildiğince sıcak tut , kendi yediğin yemeklere kimyon koy canım 3 ay çekeceksin ama rn azından çok cekmezsin. Gaz masajları var onlardan yap

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Selam qızlar mənim bebeğim 1 aylıq 3 günlük gaz sorunu var gecələr uyumuyor.Ne tapa bilərəm gaz sorunu geçsin deyə..
Benimde kızım öyleydi kimyonla filan idare ediyordum bugün aşıya götürdüm doktor ilaç verdi metsil diye bir damla ben diğer kızımada onu kullandım iyi gelmişti sende doktora götür istersen

Sabina❤️Nilay

Kayıtlı Üye
rank
Hayır canım ben her yemeğine kimyon bahratini koyuyorum en azından gazını alıyor yemeğin bebekte sıkıntı çekmiyor
Canım yeməyə ne kadar koyuyursun?
Hayır canım ben her yemeğine kimyon bahratini koyuyorum en azından gazını alıyor yemeğin bebekte sıkıntı çekmiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde kızım öyleydi kimyonla filan idare ediyordum bugün aşıya götürdüm doktor ilaç verdi metsil diye bir damla ben diğer kızımada onu kullandım iyi gelmişti sende doktora götür istersen
Götürdüm canım hic bir şey vermədi bana amma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar