Bebeki toprakla belemek🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Bebeki toprakla belemek🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 616 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeki toprakla belemek🙄
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ya kizlar bebekleri belemekle iligili gogle bakyordim.karwima şu cikdi bebekleri toprakla beliyorlar ilk kes duydum ne karib ve ilginc
Screenshot_20220319-211245_Google.jpg

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Cok ilginç kedi kumu niyetine toprak kullaniyorlar topragi atıp yedinden topraklayip kapatiyorlarmis bu ne kadar sağlıklı olurki götünde toprakla bebek ne kadar rahat eder bilemedim tasarruf açısından dusunuyorsan eger yıkanabilir ayarlanir bezler var nette ilk basta pahalı gelebikir 1 adet fiyati 128 di ben enson baktigimda bi paket bezle ayni üç dort tane alip dönüşümlü olarak kullanabilirsin yedek bezde gonderiyorlar hem Hepsiburada da falan var

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Cok ilginç kedi kumu niyetine toprak kullaniyorlar topragi atıp yedinden topraklayip kapatiyorlarmis bu ne kadar sağlıklı olurki götünde toprakla bebek ne kadar rahat eder bilemedim tasarruf açısından dusunuyorsan eger yıkanabilir ayarlanir bezler var nette ilk basta pahalı gelebikir 1 adet fiyati 128 di ben enson baktigimda bi paket bezle ayni üç dort tane alip dönüşümlü olarak kullanabilirsin yedek bezde gonderiyorlar hem Hepsiburada da falan var
Cidden cok ilginc ben sadece bebeyin nasil belenmesjne bakiyordum karşima bu cikdi dedim.sizlerle paylaşim

Ö

Önem

Guest
Höllük denir.Eskiden krem ilaç yokken poposu pişik ya da yara olduğunda temiz bir toprak bebek bezi içine ve bacak arasına konulur. Doğal tedavi yoludur. Hatta toprak biraz ısıtılıp mikrobu kırılır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar