Sorum var Bebekle gezme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İpek'in annesi tarafından oluşturulan Bebekle gezme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 948 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekle gezme
Konbuyu başlatan İpek'in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem

İpek'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benşm 28 günlük oldu Allah'ım her günü dışardayız hastsne dışında da çıkarıyorum zaten sıcak hava çocuk evde bunalıyor
Malesef bizde herkes bir laf söylüyor ve hevesim kırılıyor gitmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu erkeklere küfür etmek istemiyorum emin ol bende yaşadım bu durumu seni çok iyi anlıyorum pskolojını bozma doğum yapınca hepsi geçiyor
Doğum yaptım canım 24 gündür bebekle biryere çıkamıyorum

Canım çık ya ben daha 40 haziranın 10 da doldurcam bir haftalıkken oğlumu okula başlattım bebekle gidip bide yanında kalıyordum düşün şimdi de her sabah okula bırakıyorum bebekle ayrıca pazar gunleri kahvaltılık ne varsa alıp dışarda güzel bir piknik alanında kahvaltı yapıyoruz ben 3 çocukla bide çok iyi geliyor sende sıkma her denilene bakma her kafadan zaten ses çıkıyor keyfine bak bir tane emzirme önlüğü al nerde istersen orda emzir bu kolaylık olur sağlıcakla kal canım
Soğol canım Allah senin evlatlarını sana bağışlasın cümlemizin de inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Malesef bizde herkes bir laf söylüyor ve hevesim kırılıyor gitmiyorum

Doğum yaptım canım 24 gündür bebekle biryere çıkamıyorum

Soğol canım Allah senin evlatlarını sana bağışlasın cümlemizin de inşallah
Valla bana söyleseler bile dinlemiyorum millet tutturmuş 40 çıkmadan dışarı çıkılmaz sanki hastaneye sağlık ocağına giderken onlar beni. Ayağıma geliyor yine çıkıyoruz. Allah'tan annem de aynı ben gibi düşünüyor

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bebeğin bünyesi her şekilde dışarıya alışmalı birkaç dakikada olsa çıkar temiz hava alın. Hem senin açından zor olur hemde bebek açısından. Akşama doğru yada sabah erken saatlerde havalar ferahlayınca yürüyüş yapabilirsin

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeğim 25 günlük oldu ve daha hastane dışında hiçbir yere çıkamıyorum eve bağladılar o diyor hasta olur bu diyor hasta olur . Hamileyken de hicbiryere gidemiyorum evde piskolojim bozulacak artık kaynanamlar falan hep birşeyler diyorlar ve mersin gibi sıcak biryerde yaşıyoruz 😶😥
Ben İzmir'de doğum yaptım Akhisar'da yaşıyorum 4gunlukken Akhisar'a geldim 10.gunumde İzmir'e gittik sonra tekrar Akhisar burda da pek gezeilecek yer yok ona rağmen çıkıyorum dışarı sende dinleme kimseyi hem senin hemde bebeğinin ihtiyacı var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar