Sorum var Bebeklerde doğuştan kalça çıkığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan Bebeklerde doğuştan kalça çıkığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 516 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeklerde doğuştan kalça çıkığı
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba bebeyim 4 gün sonra 4 aylık olacak bacağına baktığımda sanki bir bacağında 2 tane büklüm birinde 3 gözüküyor fotosunu çekib pediatır bi yengemiz var ona gönderdim frejka yastığı yada pavlik bandajı gereke bilir dedi utrasona yer yazdırdık 1 ayında yaptımıştık sorun yoktu ama bu gibi sorunlar 4. Yada 6 ayında belli olurmuş böle bişey başına gelen varmı canlarım? Bu arada kızım sezeryanla makat gelişi doğdu
Benim de kızımda 2 boğum vardı farklı dururdu ultrason sonucunda sorun yoktu şimdi 15 aylık yürümesi gayet normal sorun yoktur canım inşallah kilodan dolayı da boğum farklı olabilir

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Devlette bişey yok dediler büyük kızımdada kafasında su var bacağında problem var demişlerdi Özele götürdük bişey yok dendi çok şükür bişeyde olmadı. o yüzden özele randevu aldık oda en erken ayın 5 de yer varmış canım götürücez bakalım inşallah önemli bişey yoktur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yazdığın için teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim

Yazdığın için teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim

Ayın 5 ne randevu aldık göstericez inşallah bişey yoktur çok teşekkür ederim canım yazdığın için
İnşallah canım

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Benim de kızımda 2 boğum vardı farklı dururdu ultrason sonucunda sorun yoktu şimdi 15 aylık yürümesi gayet normal sorun yoktur canım inşallah kilodan dolayı da boğum farklı olabilir
Maşallah kızınıza🥰Doğduğunda 3 kilo 820 qramdı şimdide birazcık etli bacakları felan inşallah sizinki gibi derler bizdede dün ortopede götürdük oda boğumlar farklı duruyor ultrason çektirin dedi inşallah sabah ultrason yaptırıcaz masaja götürürsünüz bişey varsada kritik zamanı geçirmemiş üzülmeyin dedi bi pediatır aktabamızda pelvik bandaj kullana bilirsiniz dedi acaba ğyle bişey varsa masajla geçermi?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım sen ne yaptın doktora gitttiniz mi

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kızınıza🥰Doğduğunda 3 kilo 820 qramdı şimdide birazcık etli bacakları felan inşallah sizinki gibi derler bizdede dün ortopede götürdük oda boğumlar farklı duruyor ultrason çektirin dedi inşallah sabah ultrason yaptırıcaz masaja götürürsünüz bişey varsada kritik zamanı geçirmemiş üzülmeyin dedi bi pediatır aktabamızda pelvik bandaj kullana bilirsiniz dedi acaba ğyle bişey varsa masajla geçermi?
Valla hiç bilgim yok ya inşaAllah sorun yoktur ama doktorlara güvenin siz Allah'ın izniyle gerek kalmaz ama varsa da masaj kâfi gelsin 🤲 Ne oldu doktor ne dedi

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Canım sen ne yaptın doktora gitttiniz mi
Hayır canım ayın beşinde ortopede gittik oda ultrasona gitmemizi söyledi bizde 7 sine utrasona yer bula bildik internet üzerinden arayıp yer yazdırdık kocam yerlerini yalnış anlamış yalnış konuma gittik aradık yarım saad gecikicez lütfen beklerimisiniz dedik tabikide beklemediler iptal ettiler pazartesiye yazdırdık burda kural kuraldır özeller çok dolu oluyor kolun kırılsa kafan yarılsa yer yoksa seni bir hafta sonra çağırırlar yada ambulansla acile gidin derler ambulansada 1. 2 saate gelir 🤦‍♀️o zamana kadarda sana olan olur

Valla hiç bilgim yok ya inşaAllah sorun yoktur ama doktorlara güvenin siz Allah'ın izniyle gerek kalmaz ama varsa da masaj kâfi gelsin 🤲 Ne oldu doktor ne dedi
İnşallah canım benim Allah razı olsun başımıza bi talihsiz olay geldi gidemedik pazartesiye kaldı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hayır canım ayın beşinde ortopede gittik oda ultrasona gitmemizi söyledi bizde 7 sine utrasona yer bula bildik internet üzerinden arayıp yer yazdırdık kocam yerlerini yalnış anlamış yalnış konuma gittik aradık yarım saad gecikicez lütfen beklerimisiniz dedik tabikide beklemediler iptal ettiler pazartesiye yazdırdık burda kural kuraldır özeller çok dolu oluyor kolun kırılsa kafan yarılsa yer yoksa seni bir hafta sonra çağırırlar yada ambulansla acile gidin derler ambulansada 1. 2 saate gelir 🤦‍♀️o zamana kadarda sana olan olur

İnşallah canım benim Allah razı olsun başımıza bi talihsiz olay geldi gidemedik pazartesiye kaldı
Ya anladım canım hayırlı haberlerle inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.