bebeklerde Göz çapaklanmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşenurrr tarafından oluşturulan bebeklerde Göz çapaklanmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 233 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebeklerde Göz çapaklanmasi
Konbuyu başlatan Ayşenurrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙

Ayşenurrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba bn pazartesi doğum yaptım bugün bebeğimin gözlerinde çapaklanma oldu nasıl geçer acaba bilgisi olan varmı hemen hemen her bebekte olan neymiş galiba 🥰

...

Moderator
Mod
rank
Kızlar merhaba bn pazartesi doğum yaptım bugün bebeğimin gözlerinde çapaklanma oldu nasıl geçer acaba bilgisi olan varmı hemen hemen her bebekte olan neymiş galiba
Hayırlı olsun canım.Aynen her bebekte oluyor.Benim dördündede oldu.Bazısı hafif atlattı bazısı geç.Çayın demini pamuğa damlatıp sildim hafif hafif.Geçmeyen oluncada sağlık ocağına götürdüm.Damla ve jel türü birşey verdi geçti canım.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba bn pazartesi doğum yaptım bugün bebeğimin gözlerinde çapaklanma oldu nasıl geçer acaba bilgisi olan varmı hemen hemen her bebekte olan neymiş galiba 🥰
Ay çipil çipil bakıyordur o şimdi 👼kaynamış su ile pamuğu ıslatıp hafifçe masaj yaparak sil çoğu bebekte oluyo Allah bağışlasın

Zynp

Kayıtlı Üye
rank
Bende çay banyosu yapılır diye biliyorum. Geçmezse kızarıklık olursa agri sizi dr a gturun

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kaynamış ılımıs suyla sil zamanla geçiyor ilk.basta benim bebeğimde de oldu çok fazla olmuyorsa sorun yok

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım bence geç kalmadan göz Dr göster benim oğlumda öyleydi çocuk Dr herkeste oluyor önemli değil dedi oğlumun megerse göz damarları tıkalıymış göz Dr gittiğimde çok kızdı neden bu kadar geç kaldın diye ilk 3 ayda damlayla geçiyormuş maalesef geç kaldık operasyon olması için 9. Ayını bekliyoruz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar