Bebeklerde İdrar yolu enfeksiyonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Bebeklerde İdrar yolu enfeksiyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 598 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebeklerde İdrar yolu enfeksiyonu
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
İdrar yolu enfeksiyonu nasıl anlarım bebekte tecrübeli anneler yazabilir mi

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Tecrübeli anne değilim ama cnm idrarı kokuyordu ve birde genitalinda silerken beyaz akıntı tarzında birşey görmüştüm ağlıyordu ve çiş yaptıktan sonra rahat ediyordu götürdüm enfeksiyon yüksek çıktı antibiyotik başladık bugün kuzum doktorda ilk sorduğu bana idarda koku hissetin mi dedi bende evet dedim

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Tecrübeli anne değilim ama cnm idrarı kokuyordu ve birde genitalinda silerken beyaz akıntı tarzında birşey görmüştüm ağlıyordu ve çiş yaptıktan sonra rahat ediyordu götürdüm enfeksiyon yüksek çıktı antibiyotik başladık bugün kuzum doktorda ilk sorduğu bana idarda koku hissetin mi dedi bende evet dedim
Koku farkrtmedim ama çişini yaparken iç çekiyor kolik de ayrıca gaz durumundan mı idrardan mı emin olamıyorum tahlil mi verdiniz canım tahlil nasıl alınıyor bebekten

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Koku farkrtmedim ama çişini yaparken iç çekiyor kolik de ayrıca gaz durumundan mı idrardan mı emin olamıyorum tahlil mi verdiniz canım tahlil nasıl alınıyor bebekten
Gaz için banada damla verdi mamaya damlatiryirum birde ağızdan vericem depoda kalmadı o bekliyorum mamaya koyduğum uyku yapıyor galiba güzel uyuyor doktora gittim torba yapistirdilar cnm bekledik bekledik yapmadi o torbayla eve geldim yedekte aldım ama baktım torbayı hep çıkardı ayakları rahat durmadigi için bende altını açık bıraktım biaz bekledim baktım yapıyor elimde plastik pardak vardı hemen altına koydum daha sonra kendim o yedek torpaya döktüm ağzını bağladım bebeği götürmeden kendim gittim yakında başka özele çünkü yarimsaate götürmem lazımdı 50 TL verdim direk aldılar o zaman çıktı piyasa çünkü hastane çok bekledik yapmamisti

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Gaz için banada damla verdi mamaya damlatiryirum birde ağızdan vericem depoda kalmadı o bekliyorum mamaya koyduğum uyku yapıyor galiba güzel uyuyor doktora gittim torba yapistirdilar cnm bekledik bekledik yapmadi o torbayla eve geldim yedekte aldım ama baktım torbayı hep çıkardı ayakları rahat durmadigi için bende altını açık bıraktım biaz bekledim baktım yapıyor elimde plastik pardak vardı hemen altına koydum daha sonra kendim o yedek torpaya döktüm ağzını bağladım bebeği götürmeden kendim gittim yakında başka özele çünkü yarimsaate götürmem lazımdı 50 TL verdim direk aldılar o zaman çıktı piyasa çünkü hastane çok bekledik yapmamisti
Bende damla kullanıyorum canım gaz için ama anlamadım belirtileri neydi peki çok soruyorum ama kusura bakma

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Bugün bizde çıktı malesef ateş oluyordu ateş için götürdüm idrar enfeksiyonu çıktı onun dışında nasi anlarsın bilmiyorum birde akıntı oluyordu bebegimde. Antibiyotik başladık. Dilerim yoktur bebeğinde rabbim korusun herkesin yavrusunu inşaallah 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bugün bizde çıktı malesef ateş oluyordu ateş için götürdüm idrar enfeksiyonu çıktı onun dışında nasi anlarsın bilmiyorum birde akıntı oluyordu bebegimde. Antibiyotik başladık. Dilerim yoktur bebeğinde rabbim korusun herkesin yavrusunu inşaallah 🤲
Birde ikingundur emmesi azalmıştı memeyi reddetti hep iki çekip bırakıyordu

Son düzenleme:

Nur123

Kayıtlı Üye
rank

Birde ikingundur emmesi azalmıştı memeyi reddetti hep iki çekip bırakıyordu
Çok geçmiş olsun ateş yok iştahı iyi ama sanki çişini yaparken iç çektiğini farkettim bende yarına kadar bekliyorum sık sık bez değiştiriyorum pamuk kullanmaya başladım duruma göre bende götürüp tahlil iste eğim doktordan acil şifalar dilerim canım 🤲🤲🤲

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar pine diye bir bebek bezi var bebekte idrar yolu enfeksiyonu olunca bezdeki sarı çizgi kırmızı oluyormuş İstanbul üniv.cikarmis deneyenler baya iyi yorum yapmış ben bır ara alıp denicem

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Estağfurullah cnm ben idararin kokusundan ve akıntı gördüm cnm ordan anladım dilerim kızında yoktur
İnşAllah canım daha iyi bugün şükür sanırım gazdan dolayı inlemesi

Kızlar pine diye bir bebek bezi var bebekte idrar yolu enfeksiyonu olunca bezdeki sarı çizgi kırmızı oluyormuş İstanbul üniv.cikarmis deneyenler baya iyi yorum yapmış ben bır ara alıp denicem
Merak ettim bir bakayım bende canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar