Bebeklerde kabızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Betül Göker tarafından oluşturulan Bebeklerde kabızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 613 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeklerde kabızlık
Konbuyu başlatan Betül Göker
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aptalım kullandık olmadı sma kullandık çocuk mahvoldu şimdi bebelac gold kullaniyorum şükür gayet iyi şimdi sindirimi daha iyiymis bebelac gold umarım düzelir kuzum

Oya nızam

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bana yardım edin ne yapacağımı şaşırdım. Benim bebeğim 10gun sonra 4 ay olacak . Bir bucuk haftadır da sadece mama içiyor anne sütünü bıraktı. Aptamil başladım çok gaz yaptı bıraktım. Şimdi sma comfort 1 kullanıyor kolik bebeklere çok iyi geldiğini duydum . Ama benim oğlum kaka yaparken çok zorlanıyor . Kakası sıvı ama yine de çok zorlanıyor yaparken neden bilmiyorum yine mama mi degistireyim yoksa alışma süresi mi var mamaya fikri olan var mı
Mama degıstırme durumun olursa kesinlikle bebelag golda gec harıka bır mama hem şişlik yapmıyı oğluma tek ıyı gelen manalardan bırı bızdede çok gaz vardı ve bu mama sayesinde gecı birde sunuda belirtmek isterim mamayı plastik bebek kasıkları varya onunla karıstır ben osekıl yapıp verıyorum ve ınankı cok az var gazı birde gunde 2 3 defa mamasına soguk sıkım zeytin yagı koyarsan cok rahatlar mesala bı çay kasıgından az ben hep oyle yaparım hıc bır zararı olmadı doktorum da onerdı zeytin yagını ınnakı ondan sonra hep cok rahat kakasını yaptı cunku bağırsakları rahatlatıyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bana yardım edin ne yapacağımı şaşırdım. Benim bebeğim 10gun sonra 4 ay olacak . Bir bucuk haftadır da sadece mama içiyor anne sütünü bıraktı. Aptamil başladım çok gaz yaptı bıraktım. Şimdi sma comfort 1 kullanıyor kolik bebeklere çok iyi geldiğini duydum . Ama benim oğlum kaka yaparken çok zorlanıyor . Kakası sıvı ama yine de çok zorlanıyor yaparken neden bilmiyorum yine mama mi degistireyim yoksa alışma süresi mi var mamaya fikri olan var mı
Günde 1 çay kaşığı zeytinyağı verebilirsin kuzum

Keşke bizimde kalksa sorun anne sütü ne devam
İlk 3- 4 ay yapack hicbirsey yok biz doktora gittik doktorun şunu yapın diyor yapıyoruz diyoruz
bunu yapın diyor yapıyoruz diyoruz geriye birşey kalmamış herşeyi denemişsiniz ilk aylarda böyle sorunlar olabiliyor yapılacak birşey yok 5. Aya kadar çekersiniz dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Keşke bizimde kalksa sorun anne sütü ne devam
Belki anne sütünü tölere edemiyirdur laktoz sorunu vardır ona baktirdiniz mi şimdiki bebeklerin sorunları çok farklı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar