Bebeklerde kaka sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gül 1313 tarafından oluşturulan Bebeklerde kaka sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 683 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeklerde kaka sorunu
Konbuyu başlatan Gül 1313
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AlpisinAnnesi

Gül 1313

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar. Nerdeyse bütün sorunlarımi burdan çözüyorum tecrübeli anneler sağolsun. Bir sorum olacaktı. Bebeğim 26 günlük. Ve hergun mutlaka altını kirletir. Ama.birgun yapmasa dünyayı yıkıyor resmen. Ne yapmalıyım. Şuan yapmadığı için ağlıyor. Bir akıl verin

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar. Nerdeyse bütün sorunlarımi burdan çözüyorum tecrübeli anneler sağolsun. Bir sorum olacaktı. Bebeğim 26 günlük. Ve hergun mutlaka altını kirletir. Ama.birgun yapmasa dünyayı yıkıyor resmen. Ne yapmalıyım. Şuan yapmadığı için ağlıyor. Bir akıl verin
Gaz damlası kullaniyor musun birde karın bölgesine msj yap ayaklarını sıcak tut bir de sende kayısı ve hoşaf tüket

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim valla bende 4 yil once oglumda çok çektim ne yaptıysam işe yaramadı en son doktor lavman önermişti yapmadığı zamanlar o şekilde yaptiriyoduk büyük cisini valla biz yapamayınca dayanamiyoz da yazık miniklere bide benim oğlum yapamadığı zorladığı zaman kanaması oluyordu lavman i o zaman yazmıştı doktorumuz

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzu 2 günü sıkıntı eder mi dr bilmem karnı ağrıyordur kıyamam minnoşa. Zrytin yağı içir bi çay kaşığı hiç bi zararı olmaaz Allahın izni ile. RABBİM şifa versin

Mervedmr

Kayıtlı Üye
rank
Şuan poposunda ki refleksleri kendi bilinçli yapmaya calisiyo o yüzden kaka yapamiyo eğer çok zorlanirsa kulak çubuğuna zeytin yağı şurup poposuna fitil atar gibi uyaricaksinjz ama herzaman değil çok zorlanirsa yoksa alisiyormus doktor um böyle söylemisti bende aynısını yaptım ve her yerim kaka olmustu

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ben oğlun sıkıştığında koltuğa yatıyordum düzlerimi kendime çekip onuda karnıma koyuyordum sırtı dizlerimde okuyordu bebek yandan bakınca c harfi gibi duruyordu yani göbek deliğininnsağına ve soluna yukarıdan aşağıya doğru baş parmaklarımla I harfi yapıyodum masaj olarak 15 dk içimde sorun çzçözülüyordu 5. Ayına kadar böyle yaptım vallahi kurtarıcım olmuştu o hareket

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar