Bebeklerde Kolik ne zaman sona erir

• Konbuyu başlatan Mry
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Mry tarafından oluşturulan Bebeklerde Kolik ne zaman sona erir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 959 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeklerde Kolik ne zaman sona erir
Konbuyu başlatan Mry
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ciçiş örgüler
M

Mry

Guest
Hanımlar ne zman geçti bebeğinizde ki gaz sancıları artık tükendik 81 günlük bebeğim çok ağlıyo morarıyo ağlarken

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim ya çok zor Allah yardımcınız olsun benim yeğenimde 8 aylık oldu oda kolik ama annesi biraz azaldığını söylüyor inşallah çok sürmez 🤲🤲🤲

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım gaz damlası falan kullanıyor musun bide kaka yapacağı zamanlar cok aglıyorsa makatta catlak olabiliyormuş o yuzden de olabilir doktora goturdun mu hıc

M

Mry

Guest
Götürdüm makatta çatlak vardı geçmiş şimdi doktor dan geliyorum gaz damlası biogaia verdi şimdi sap simplex kullandım relaktax kullandım en son nurse heways colex şurup aldım onu kullanıyorum gazlı bebek çok zor her şeyi denedm

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Götürdüm makatta çatlak vardı geçmiş şimdi doktor dan geliyorum gaz damlası biogaia verdi şimdi sap simplex kullandım relaktax kullandım en son nurse heways colex şurup aldım onu kullanıyorum gazlı bebek çok zor her şeyi denedm
Gecmıs olsun canım bıo gaıa ile nurse harveys colex ı beraber kullan cok faydasını gorursun makatta ki catlak İcin neler yaptın canım nasıl gectı

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Cnm o gazlı bebek degil kolik bebek. Gecmeside her bebege göre degişir. 2 yasa kadar sürebilir bazı bebeklerde. Allah yardımcın olsun gercektwn zor.

M

Mry

Guest
Gecmıs olsun canım bıo gaıa ile nurse harveys colex ı beraber kullan cok faydasını gorursun makatta ki catlak İcin neler yaptın canım nasıl gectı
Anestoo pomat hamazinc hematen kullandım ve ben beyaz vazelin kullandım canm hangisi iyi geldi bilmiyorum hergğn altını bi süre açık bıraktım hava alması için şükür geçti

Tüm sayfalar yüklendi.