Sorum var Bebeklerde kusma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Bebeklerde kusma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 232 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeklerde kusma
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
3 aylık olmasına bir hafta var her emzirmeden sonra 3 4 defa ağız dolusu kusuyor bana normal gelmiyor bazılarıda bebeklerde kusma normal diyor sizce normal mi
Fazla emdiği için kusuyordur fszlasini atıyordur yada her emzirmedeen sonra gazını çıkartmadigin içinde olabilir ayrıca reflü de olabilir canım her emzirmedeen sonra gazını cikart mutlaka

msnd

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeğimde de en başından beri var şuan 4 aylık kusması azaldı ama hala var. Reflü den kaynaklı gazıni çıkarsanda yapmaya devam ediyor. Az ve sık emzirerek kurmalarını azalttım bı de emzirdikten sonra biraz dik pozisyonda tut faydasi oluyor

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeğimde de en başından beri var şuan 4 aylık kusması azaldı ama hala var. Reflü den kaynaklı gazıni çıkarsanda yapmaya devam ediyor. Az ve sık emzirerek kurmalarını azalttım bı de emzirdikten sonra biraz dik pozisyonda tut faydasi oluyor
Bebeğinde reflü mü vardı nasıl kuruyordu peki ağzı dolusu mu az az mı

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
3 aylık olmasına bir hafta var her emzirmeden sonra 3 4 defa ağız dolusu kusuyor bana normal gelmiyor bazılarıda bebeklerde kusma normal diyor sizce normal mi
Benim kızım 6 ay kustu doktor normal dedi biz ek gıdaya geçtikten sonra kusması bitti kimse kucağına alamıyordu hemen kusuyordu emzirdikten sonra birazcık kucağında tut sonra gazını çıkart fazlasınıda kusuyor olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar