Sorum var Bebeklerde öksürüğe ne iyi gelir ?🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan Bebeklerde öksürüğe ne iyi gelir ?🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 759 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeklerde öksürüğe ne iyi gelir ?🥺
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylam19

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kullanmadım canım. bidaha aradık doktorumuz eve geleceklermiş saat 4 kadar gelecekler guyaa bekliyorum bakalım inşallah hemen iyleşir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Burnu bu güne kadar açıktı bu gün biraz tutulmuş sanki bebekler için olan deniz suyu damlalarından kullanıyorum 2. 3 damla..buhar makinesi şimdiye kadar hiç kullanmadım nasıl kullanılır bilmiyorum bakalım doktor gelsinde nasıl yapın derse öyle yaparım

İnşallah çok teşekkür ederim 😊

İnşallah çok teşekkür ederim 😊

Amin İnşallah canım çok sağol 🌹
Burnunu aç canım tıkalı kalmasın oda öksürük yaoar şimdi

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Kullan canım aksatma çok geçmiş olsun bu arada rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah 🙏🏻
Allah razı olsun canım benim çok çok teşekkür ederim

Canım öncelikli d vitaminini kullanıyormusun ? göğsüne ve beline bir bez koyup sıcak tutabilirsin göğsüne ve sırtına zeytin yağı surebilirsin daire şeklinde amma bunları yapsan dahi doktordan randevu al derim
Yazdığınız için teşekkür ederim😘🌹 doktoru eve çağırdık geldi kullandığım ilacı günde 3 kez kullanmamı söyle şimdi biraz daha iyi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Allah razı olsun canım benim çok çok teşekkür ederim

Yazdığınız için teşekkür ederim😘🌹 doktoru eve çağırdık geldi kullandığım ilacı günde 3 kez kullanmamı söyle şimdi biraz daha iyi
Rica ederim canım benim

Bal için çok erken ani bebek ölümüne kadar gidiyor 1 yaşından önce verilmez
Katılıyorum arkadaşlar bu arada bir konu hakkında kesin bilgiye sahip değilsek öneride bulunmayalım.Miniğimin annesi "arkadaş senin verdiğin yorumu dikkate alıp bebeğine ballı karışım içirebilir ve ayşenurun dediği gibi ani bebek ölümüne kadar yolu var çocuk felci Allah muhafaza çok tehlikeli bal 1 yaşına kadar verilemez. Lütfen emin olmadan birine tavsiyede bulunmayalım.

Kekik nane çayı iyi gelir canım . Ayrıyeten el yapımı sirke bal su karışımı yapıp az az ver gün içerisinde
Katılıyorum ayşenur arkadaşıma bu arada bir konu hakkında kesin bilgiye sahip değilsek öneride bulunmayalım.Miniğimin annesi "arkadaş senin verdiğin yorumu dikkate alıp bebeğine ballı karışım içirebilir ve ayşenurun dediği gibi ani bebek ölümüne kadar yolu var çocuk felci Allah muhafaza çok tehlikeli bal 1 yaşına kadar verilemez. Lütfen emin olmadan birine tavsiyede bulunmayalım.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Katılıyorum arkadaşlar bu arada bir konu hakkında kesin bilgiye sahip değilsek öneride bulunmayalım.Miniğimin annesi "arkadaş senin verdiğin yorumu dikkate alıp bebeğine ballı karışım içirebilir ve ayşenurun dediği gibi ani bebek ölümüne kadar yolu var çocuk felci Allah muhafaza çok tehlikeli bal 1 yaşına kadar verilemez. Lütfen emin olmadan birine tavsiyede bulunmayalım.

Katılıyorum ayşenur arkadaşıma bu arada bir konu hakkında kesin bilgiye sahip değilsek öneride bulunmayalım.Miniğimin annesi "arkadaş senin verdiğin yorumu dikkate alıp bebeğine ballı karışım içirebilir ve ayşenurun dediği gibi ani bebek ölümüne kadar yolu var çocuk felci Allah muhafaza çok tehlikeli bal 1 yaşına kadar verilemez. Lütfen emin olmadan birine tavsiyede bulunmayalım.
Sonuna kadar katılıyorum kayra ya ben 15 ayından sınra başladım oda sadece öksürük olursa bşr çay kaşığı kadar bal veriyorum yoksa oda yok .

leylam19

Kayıtlı Üye
rank

Sadece yardımcı olmak istemiş belkide bebeyimin 3 aylık olduğunu anlamamıştır. ben balın bebeklere verilmemesi gerektiyini biliyorum. büyük kızımın 2 yaşı oldu ona bile henüz vermedim. Ama haklısın canım Allah korusun bilmeyenler dikkate alıpta vere bilir

Tüm sayfalar yüklendi.