Bebeklerde uyku düzensizliği 🛏 😴

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Bebeklerde uyku düzensizliği 🛏 😴 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 826 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeklerde uyku düzensizliği 🛏 😴
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Tecrübeli annelere sesleniyorum😂
Benim bir oğlum var 8 aylık aslında 3. Aydan itibaren bir uyku düzeni oturttuk kendileriyle fakat gündüz uykusuna 3 kere yatıyor ve bunlar. En uzun 40 dk yı buluyor ben aha uyudu diyene kadar uyanmış oluyor bu yüzden yemek iş güç benim için çok zorlaşıyor tavsiyelerinize muhtacım anlayacağınız.
Ben oqlumda qunduz uyutrdum akşam 6 7 dedimmi qece 11 12 ye kadar daha uyutmazdm qecede bi yatardi oqlen 11 e kadar nerdeyse deliksiz. Oqlen sonu uyurdum akşam saatine kadar qun içi iki kez uyurdu qunduzleri uykuyla qeceleri uykuyla qecerdi ama akşam saatinden snra ben uyuyacqm saate kadarda öyle uyuttum 3bucuk yaşını qecince kendi haline bıraktım.

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ben oqlumda qunduz uyutrdum akşam 6 7 dedimmi qece 11 12 ye kadar daha uyutmazdm qecede bi yatardi oqlen 11 e kadar nerdeyse deliksiz. Oqlen sonu uyurdum akşam saatine kadar qun içi iki kez uyurdu qunduzleri uykuyla qeceleri uykuyla qecerdi ama akşam saatinden snra ben uyuyacqm saate kadarda öyle uyuttum 3bucuk yaşını qecince kendi haline bıraktım.
Yok bacım yookk bu gece uyuyor sabaha kadar 2 saat aralıkla emmeye kalkıyor boğazına çok düşkün ek gıdası da başladı kaşık görünce heyecanlanıyor adam yakamızı paçamızı yırtıyor yemek diye

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Tecrübeli annelere sesleniyorum😂
Benim bir oğlum var 8 aylık aslında 3. Aydan itibaren bir uyku düzeni oturttuk kendileriyle fakat gündüz uykusuna 3 kere yatıyor ve bunlar. En uzun 40 dk yı buluyor ben aha uyudu diyene kadar uyanmış oluyor bu yüzden yemek iş güç benim için çok zorlaşıyor tavsiyelerinize muhtacım anlayacağınız.
Kız cnm ne tavsiye edecez ki seninki tek değil hiç birimizinki uyumuyo 😂hatta sana bişi diim mi bnm ilk oplum 3 yasında hala uyumuyo beni deli ediyo. Yine seninki ufakmıs yavrum bnm. Off annelik cok zor ya. Doktora götürdüm damla verin bişi vetin ben deli olacam dedim adam bana diyoki annelik zor cekeceksin mecbur 5 yasına kadar uyku düzeni oturmaz hiç bişi kullanma yazık cocuga dedi. O gündür o kadar alıstım uykusuzluga ki dedim üzerine 2 tane daha doğurim de zaten uyumuyorum bari ıyumadıgım bi işe yarasın 😂😂😂😂😂

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Yok bacım yookk bu gece uyuyor sabaha kadar 2 saat aralıkla emmeye kalkıyor boğazına çok düşkün ek gıdası da başladı kaşık görünce heyecanlanıyor adam yakamızı paçamızı yırtıyor yemek diye
Ben hamileyken çok dua ettim bana benzemesin yemek huyu siye lakabım büzük ağızlıdır sülalede yemek yemeyi hiç sevmem şimdi bana deseler mi yemek olayı kaldırıldı hap ile beslenicez sokaklara çıkar göbek atarım sevincimden yanlış dua mı ettim anlamadım ki 😂 😂

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yaa sende mi kazayla oldun hatice de delik prezervstif kurbanıydı ven 4 gündür eşime spiral taktiriyim diye baskı yapıyorum
Tabi canım yoksa mümkün müydü bana 3. Çocuğu yaptırmak bebek gördüğüm yerden kaçıyordum ben ne yapması 😂 hapla korunuyordum küçük oğlum doğduğundan beri 4 sene hiçbir şey olmadı ne olduysa hamile kaldım düzenli kullandığım halde hemde saatini bile aksatmam. Olacağı varmış işte

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Tabi canım yoksa mümkün müydü bana 3. Çocuğu yaptırmak bebek gördüğüm yerden kaçıyordum ben ne yapması 😂 hapla korunuyordum küçük oğlum doğduğundan beri 4 sene hiçbir şey olmadı ne olduysa hamile kaldım düzenli kullandığım halde hemde saatini bile aksatmam. Olacağı varmış işte
Şans işte 😂 sağlıcakla gelsin inşallah gelirse tabi yani karar verirde çıkmak isterse 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar