Bebeklerde yastık kullanımı 🐥☺️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Bebeklerde yastık kullanımı 🐥☺️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,213 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeklerde yastık kullanımı 🐥☺️
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Uzanarak denedim memem yetismiyor kuzum ya😂😂😅😅😅 zor oluyor ben yapamadım beceremedim onu😂😂🤦‍♀️
Hahahaaahaa 😭😂😂 doğrusunu söylemek gerekirse bende emzirdiğim dönemler de öyle yapmayı çok istiyordum ama bir türlü bende becerimiyordum🤷🥴😂😂😂 . Öyle emzirenlere imreniyorum valla ne güzel emzirirken yatağında yatsın sende yanında uyu, hem emzir hem uyku ohh miss valla 😀😍
Ben yastıkta yatırıyorm çok kusuyor bazen hafif dik konumda yatırmak hissi geliyor ama boyndan değil omur desteği ile yatırıyorm reflü yatağı kullanıyorm birde
Anldim canım bizde de başlarda kusma oluyordu doktor çok sık sık emzirdiğin için kusuyor demişti bana. Reflü yatağı kullan demedi hiç bende almayı düşünmedim 🤷
İlk aylarda yastık kullanılmaz diye biliyorum ben sadece aynı yöne yatmaktan kafada yamulma oluyor onun için de düzeltici yastıklar var onlar da uzun süreli değil günlük 15 20 dk gözetim altında yatması gerekiyor
Bebeğimin doğumda yanlış ıkınma yüzünden kafası uzamıştı bizde düz kafa yastığı kullandık. Altıncı aya kadar hergün onda yatırdım kafası düzeldi şimdi de normal yastık kullanıyorum. Bir sağ tarafa bir sol tarafa döndürerek yani hergün farklı yönde yatırıyorum😉👍

Tüm sayfalar yüklendi.