Bebeklerde yastık kullanımı 🐥☺️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Bebeklerde yastık kullanımı 🐥☺️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,214 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeklerde yastık kullanımı 🐥☺️
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün bir yazı gördüm orda bebeklere iki yaşına kadar yastık kullanımı olmamalı diyordu🤷. Omurga da yamulma oluyormuş 🤦. Siz yastık kullanıyor musunuz yada bunun doğruluk payı varmı . Merak ettim sizinle de paylaşmak istedim ☺️
Ben oglumda kullanmadım cnm zaten koynumda yatırdım hep emzirip gögsümün üstğne yatırır pışpışlardım uyuklardı orda bende rahatsız etmezdım hic 😍 yastıga ne zaman gectik hatırlamıyorum ama sanırım yaklasık ıkı yasına giriyor olmalı sütten kesilince basladık

Asafın Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün bir yazı gördüm orda bebeklere iki yaşına kadar yastık kullanımı olmamalı diyordu🤷. Omurga da yamulma oluyormuş 🤦. Siz yastık kullanıyor musunuz yada bunun doğruluk payı varmı . Merak ettim sizinle de paylaşmak istedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim ben oğlumda yastık kullandım hiçte problem olmadı onların hepsi hurafe

Canim ben oğlumda yastık kullandım hiçte problem olmadı onların hepsi hurafe banada çok dediler yastıksız yatır felan dinlemedim kimseyi suan 15 aylik oğlum çok şükür bi sıkıntımız olmadi:)

Canim ben oğlumda yastık kullandım hiçte problem olmadı onların hepsi hurafe banada çok dediler yastıksız yatır felan dinlemedim kimseyi suan 15 aylik oğlum çok şükür bi sıkıntımız olmadi:)

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ben kullanıyorum canım yastiksiz uyumuyor ki 😊3.5 aylık ama çok küçük yastığı var onu koyuyorum başının altına doktor sormuştum ne çok sert ne çok yumuşak orta olsun demisti öyle bişey olsa kullanma derdi canım bilemedim 🤔
Bilmiyorum ki kuzum bizimde çok şükür bir sıkıntımız yok . Ama yazıyı öyle görünce tedirgin oldum diyebilirim 🤷 bende zaten doğumda yaşadığımız sıkıntı yüzünden kafasının yapısı değişikti bizde altıncı aya kadar düz kafa yastığı kullandık ,oda çok ince ha var ha yok. Normal yastığı da altıncı aydan sonra kullanmaya başladım
Reflü yatağı kullaniyorm kuzum onun dışında çok ince bişey basın altına koyuyorm başı aşağıda kalmasın diye
Anldim kuzum bende öyle düşünerek ten yastık kullanmaya başladım 🤗
İlk cocugum da kullandım canım, hic bir saglık sorunu olmadı cok sukur. Şimdi kızım 2 aylık yıne kullanıyorum ince yastıklardan
Çok şükür canım bizde de şimdilik bir sıkıntı yok 🙏☺️
Ben oglumda kullanmadım cnm zaten koynumda yatırdım hep emzirip gögsümün üstğne yatırır pışpışlardım uyuklardı orda bende rahatsız etmezdım hic 😍 yastıga ne zaman gectik hatırlamıyorum ama sanırım yaklasık ıkı yasına giriyor olmalı sütten kesilince basladık
İşte kuzum sen emzirdiğin için kullanmamış sin , ben bebeğimi emzirmedim mama ile besliyorum yastık kullanmayıncada mama ağzına geri geliyor kusuyor resmen 🤦

Canim ben oğlumda yastık kullandım hiçte problem olmadı onların hepsi hurafe

Çok şükür çok sevindim kuzum 😉🤗♥️
Bizde de olmaz inşallah 🙏

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün bir yazı gördüm orda bebeklere iki yaşına kadar yastık kullanımı olmamalı diyordu🤷. Omurga da yamulma oluyormuş 🤦. Siz yastık kullanıyor musunuz yada bunun doğruluk payı varmı . Merak ettim sizinle de paylaşmak istedim ☺️
Ayağımda uyuturken kullanıyorum iyi reflumuz var çünkü kusan bi bebek gecede reflu yatağında yatiyo

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Evet kullanılmıyo canım ama ben inncecik bi yastık koyuyodum ilk çocuğumda bundada yapıcam şu kötü alt değiştirme varya onun incecik yastığını koyuyodum kusarsa yutamazsa fln diye büyük yasığada uyanıkken ta beli yastığa gelcek şekilde koyuyodum sırtı acımasın diye

Bilmiyorum ki kuzum bizimde çok şükür bir sıkıntımız yok . Ama yazıyı öyle görünce tedirgin oldum diyebilirim 🤷 bende zaten doğumda yaşadığımız sıkıntı yüzünden kafasının yapısı değişikti bizde altıncı aya kadar düz kafa yastığı kullandık ,oda çok ince ha var ha yok. Normal yastığı da altıncı aydan sonra kullanmaya başladım

Anldim kuzum bende öyle düşünerek ten yastık kullanmaya başladım 🤗

Çok şükür canım bizde de şimdilik bir sıkıntı yok 🙏☺️

İşte kuzum sen emzirdiğin için kullanmamış sin , ben bebeğimi emzirmedim mama ile besliyorum yastık kullanmayıncada mama ağzına geri geliyor kusuyor resmen 🤦

Çok şükür çok sevindim kuzum 😉🤗♥️
Bizde de olmaz inşallah 🙏
Şuan benim kullandığım yastıkta aynı canım ha var ha yok incecik yumuşak bişey olmaz bence ya .doktor bana kullanma demedi sadece çok sert yada çok yumuşak olmasın dedi

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
İnce bi yastık kullanıp saga _ sola çevirerek çocuğu yatırdım .şükür bi sıkıntı yaşamadık .Oğlumda da kullanırım ince bi yastık.((sırt boşta kalmayacak şekilde destekliyorum)

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bitanemm vala aslında dogru okudugun yazi ama ben ince yastik kullanıyorum ama sadece basini yatırmıyorum ozaman omuriligini etkiler diye gövdesiyle birlikte yatiriyorum ya kullanmasam da mideleri daha gevsek oldugu icin surekli kusuyorlar baski oluyor oyuzden ince kullaniyorum kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.