Sorum var Bebeklerini sallayarak uyutan Anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Bebeklerini sallayarak uyutan Anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 681 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeklerini sallayarak uyutan Anneler
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Benim kız çok huysuz uyku konusunda piş pat yöntemi denedim 1 hafta boyunca bazen uyudu bazen uyumadı çok başardı ağladı sesi kısılana kadar yani bende bıraktım tekrar sallıyorum sallamayla bile çok zor uyuyor bırakınca yine uyanıyor memede uyuyor yerine koyuyorum uyanıyor ne olacak böyle bilmiyorum artık
Canım bebeğim 18 aylık bende uyku yöntemi deniyorum son iki gündür bu zamana kadar besiğine hiç yatmamıştı. Ağlıyor kucağıma alıyorum ayakta konuşarak sakinleştiriyorum tekrar yatağına bırakıyorum konuşuyorum beşiği sallıyorum yanına oturuyorum. Ağlarsa tekrar başa dönüp tekrarlıyorum yaptıklarımı taa ki uyuyana kadar bir zaman sonra tesellisi düşüyor uyuyor bu bir süreç sabretmen lazım. Senin bebeğin daha küçük olduğu için işin daha kolay aslında

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Benim kız çok huysuz uyku konusunda piş pat yöntemi denedim 1 hafta boyunca bazen uyudu bazen uyumadı çok başardı ağladı sesi kısılana kadar yani bende bıraktım tekrar sallıyorum sallamayla bile çok zor uyuyor bırakınca yine uyanıyor memede uyuyor yerine koyuyorum uyanıyor ne olacak böyle bilmiyorum artık
Ben geceleri yanimda uyutuyorum 2,5 aylik daha, 6-7 aylik olunca besigine alistirmaya calisacagim. Gunduz de cok fena olunca, sallamak kâr etmeyince de yaninda yatarak uyutuyorum

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Canım hemen bı aglamayla birakmiycaksin kararlı olucaksın. Baktın ağlaması artıyor kucağına al sakinlestir geri yatır. Gene ağlıyor beşiğin korumaligindan elini uzat elini tut ninni şöyle kararlı ol. İlk 3 4 gün biraz zor olur ama sonra alışır hangi birgün salliyarak uyutucaksin bazı bebekler gece sallamayı kesince uyanıyor gece nasıl dinleniceksin canım

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Gece de aynı şekil sallıyor musunuz
Bebeğim büyük kuzum ben sallamiyorum, aslında mama bebeği olduğu için sadece ilk beş ay falan geceleri beşiğinde salladım ama ondan sonra hiç sallamadım , mamasını içip tekrar uyurdu uyanmazdi bende sallamazdim halada öyle devam ediyor çok şükür 🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.