Bebekte boyun temizliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep23 tarafından oluşturulan Bebekte boyun temizliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 992 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekte boyun temizliği
Konbuyu başlatan Zeynep23
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar bebeklerinizin boynunu nasıl temizliyorsunuz?? Kızım 8 aylık. Ben pamuklu sabunlu bezle siliyorum ama kıvrım yerinde pişik oluşmuş bepantol hametan krem kullandım ama geçiremedim bi türlü arada geçer gibi oluyor ama yine başlıyor. Ben mi beceremiyorum anlamadım 😔 önerileriniz nelerdir ne yapmam lazım??
Bizde de oluyor önce sıcak suyla temizliyorum sonra pudra döküyorum yoksa krem falan ise yaramıyor

Sybm

Guest
rank
Bizde de oluyor önce sıcak suyla temizliyorum sonra pudra döküyorum yoksa krem falan ise yaramıyor
Valla aynı kilo alınca daha çok oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ogluşunu yerim Allahım bagışlasın sana çok tatlı maşallah sübhanallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ogluşunu yerim Allahım bagışlasın sana çok tatlı maşallah sübhanallah

Son düzenleme:

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar bebeklerinizin boynunu nasıl temizliyorsunuz?? Kızım 8 aylık. Ben pamuklu sabunlu bezle siliyorum ama kıvrım yerinde pişik oluşmuş bepantol hametan krem kullandım ama geçiremedim bi türlü arada geçer gibi oluyor ama yine başlıyor. Ben mi beceremiyorum anlamadım 😔 önerileriniz nelerdir ne yapmam lazım??
Canım geçmiyorsa az birşey sudocrem sür istersen o baya etkili

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür canım ben şuana kadar hiç böyle bir durum yaşamadım.. Ama banyo yaptırırken mutlaka boyun etrafını qüzelce keseliyorum.. ek qıdadan sonrada siliom..

Tüm sayfalar yüklendi.