Bebekte kabızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep'in annesii tarafından oluşturulan Bebekte kabızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,453 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekte kabızlık
Konbuyu başlatan Zeynep'in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın arkadaşlar kızım 17 aylık 3 4 gündür kabızlık var yani gün içersinde şurup zeytinyağ veriyorum geçmiyor akşama fitil yapıyoruz çok az dışkı yapıyor sonraki gün yine aynı kabız ıkınıyor doktora götürdüm kabız demek için 4 5 gün hiç yapmaması lazım kabız değil şurupa devam et ama fitil yapma dedi şuan bile çok ıkınıyor ağlıyor artık ne yapacağım bilmiyorum önerebileceginiz birşey var mı

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Günaydın arkadaşlar kızım 17 aylık 3 4 gündür kabızlık var yani gün içersinde şurup zeytinyağ veriyorum geçmiyor akşama fitil yapıyoruz çok az dışkı yapıyor sonraki gün yine aynı kabız ıkınıyor doktora götürdüm kabız demek için 4 5 gün hiç yapmaması lazım kabız değil şurupa devam et ama fitil yapma dedi şuan bile çok ıkınıyor ağlıyor artık ne yapacağım bilmiyorum önerebileceginiz birşey var mı
Fitil yapma bağırsak tembelliği yapar daha kötüye gider sıvı ağırlıklı besle yoğurt kendi kaynattığın kayısı suyu ya da kuru kayısı yedir zeytinyağını temizleme pamuğuna dök poposuna yerleştir bir daha bez değişimine kadar kalsın faydasını görürsün inşallah

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Fitil yapma bağırsak tembelliği yapar daha kötüye gider sıvı ağırlıklı besle yoğurt kendi kaynattığın kayısı suyu ya da kuru kayısı yedir zeytinyağını temizleme pamuğuna dök poposuna yerleştir bir daha bez değişimine kadar kalsın faydasını görürsün inşallah
Doktor da fitil için öyle dedi birde bunları yapayım teşekkür ederim

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım da 3 buçuk aylık 4 gün oldu büyük tuvaletini yapamıyor bu yontemi uyuglasam olurmu acaba bide ne kadar miktarda yagi.dokecem temizleme pamuğuna?

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Screenshot_20230113-221813_Instagram.jpg

Tüm sayfalar yüklendi.