Bebekte kist olan var mı

• Konbuyu başlatan Ayşeşancjfokx
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşeşancjfokx tarafından oluşturulan Bebekte kist olan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 354 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekte kist olan var mı
Konbuyu başlatan Ayşeşancjfokx
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evlatlarim ❤️❤️
A

Ayşeşancjfokx

Guest
16 haftalık gebelik, bebekte kist var dendi başına gelen var mı nasıl bir yol izleniyor?

Gül 🌹

Kayıtlı Üye
rank
16 haftalıkken Dr banada kafasında kist var ama ilerde geçer dedi. Ayrıntılı ultrasonda fln gözükmedi geçmişti cnm. Çoğu geçiyormuş zaten sıkıntı yapma geçmiş olsun

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
16 haftalık gebelik, bebekte kist var dendi başına gelen var mı nasıl bir yol izleniyor?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim de bebeğim de iki tane var doktor gecen kist dedi. Ama sıvı almak istedi izin vermedim. Konuşulanlar sonucunda. Gececekse neden bebeğimi sıvı alıp riske atayım öğrendiğimde kist i 16 haftalikdim şuan 20 haftamdayim. 29 haftaya kadar kaybolur dedi inşallah sağ saglim kucagimiza aliriz. Bende her gittiğimde korkuyorum açıkçası ama. Duam yavrumla olsun. İnşallah sizde sağ saglim alırsınız kuacginiza 🤲🌺

Benim de bebeğim de iki tane var doktor gecen kist dedi. Ama sıvı almak istedi izin vermedim. Konuşulanlar sonucunda. Gececekse neden bebeğimi sıvı alıp riske atayım öğrendiğimde kist i 16 haftalikdim şuan 20 haftamdayim. 29 haftaya kadar kaybolur dedi inşallah sağ saglim kucagimiza aliriz. Bende her gittiğimde korkuyorum açıkçası ama. Duam yavrumla olsun. İnşallah sizde sağ saglim alırsınız kuacginiza 🤲🌺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar