Bebekte mide büyümesi

• Konbuyu başlatan Şükran bağcı
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şükran bağcı tarafından oluşturulan Bebekte mide büyümesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 921 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekte mide büyümesi
Konbuyu başlatan Şükran bağcı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şükü
Ş

Şükran bağcı

Guest
Merhaba anneler ben size bişey sormak istiyorum hamilelikte bebeğinde miyde büyümesi olan var mı nedir nasıl yol izlendi r6 hafta 3 günlük hamileyim ve bebeğimde böyle bi sorun çıktı yaşıyan var mı böyle bi durumu

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler ben size bişey sormak istiyorum hamilelikte bebeğinde miyde büyümesi olan var mı nedir nasıl yol izlendi r6 hafta 3 günlük hamileyim ve bebeğimde böyle bi sorun çıktı yaşıyan var mı böyle bi durumu
Geçmiş olsun canım inşallah bi sorun olmaz düzelir doğuma kadar daha çok küçükmüş aslında öyle bi tanı konması için
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

6 hafta mı 16 hafta mı?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yaptırmıştım canım onda dowm sendromu riskim vardı karından sıvı falan alındı ve herşeyim temiz çıkmıştı şimdi doğuma 2 hafta kala bu çıktı
Çok geçmiş olsun canım ya baya sıkıntılı geçti hamileliğin desene inşallah bi sorun çıkmaz sağlıkla alırsın yavrunu kucağına 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar