Bebevit devam sütü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Bebevit devam sütü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 481 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebevit devam sütü
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar selamlar 🌸 elime bebevit diye bir mama ulaştı da nedir nasıl bir mamadır kullanan bilen var mı 💜

Ekli dosyalar

• 20231004_150751.jpg
    20231004_150751.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 40

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bı fikrim yok canım hiç kullanmadık açıkçası
Ay sabahtandır sormadığım kalmadı depremzedelere dağıtılmış bize veren kişinin bebeği büyükmüş getirdi verdi gitti sağolsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğim genellikle doğumdan sonra bebeklere öneriliyor annem bir süre kullandı sonra mamayi değiştirdi kasık mamasina geçti iyi bir mama ama kilo alirmi almazmi onu bilemem
Bu markayı mı kullandı annen biz sma kullanıyoruz bir anda farklı bir marka vermek istemedim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ay sabahtandır sormadığım kalmadı depremzedelere dağıtılmış bize veren kişinin bebeği büyükmüş getirdi verdi gitti sağolsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu markayı mı kullandı annen biz sma kullanıyoruz bir anda farklı bir marka vermek istemedim
Hiim doğrudur kuzum internette araştır istersen bu yorumlar vardır muhakkak

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Hiim doğrudur kuzum internette araştır istersen bu yorumlar vardır muhakkak
Bebevita çıkıyor aynı mı bilemedim sma var şu an o bitsin bir süre deneyeyim diyorum kusma falan yapmazsa diğerlerini öyle veririm artık hoş hanımefendiye zorla mama veriyorum meyve çok seviyor mandalina üzüm kavun elleriyle saldırıyor mama reddi mi yaptı acaba bunlar meme emiyor ama

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bebevita çıkıyor aynı mı bilemedim sma var şu an o bitsin bir süre deneyeyim diyorum kusma falan yapmazsa diğerlerini öyle veririm artık hoş hanımefendiye zorla mama veriyorum meyve çok seviyor mandalina üzüm kavun elleriyle saldırıyor mama reddi mi yaptı acaba bunlar meme emiyor ama
Dene bakalım kuzum bı denemeden bilemezsin
Maşallah yesin annesi meyveden zarar gelmez💕 benim Larende emiyor beni ama günde 1 defa gece yatmadan mama veriyorum bende

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar