Bebeyinizin cinsiyetini öğrendinizm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sibelita tarafından oluşturulan Bebeyinizin cinsiyetini öğrendinizm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,875 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebeyinizin cinsiyetini öğrendinizm
Konbuyu başlatan Sibelita
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şenay Asel Lina

Rabia Miray

Kayıtlı Üye
rank
Hangi haftalarda cinsiyet öğreniliyor bilmiyorum ben 2 çocuğuma da 6 aylıkken gittim doktora o yüzden bunda daha 11 + 2 günlük daha çok var mı belli olmasına hangi haftalarda gitmemiz gerek
Merhaba kızlar bebeyinizin cinsiyetini oğrendinizmi?
Öğrendiyseniz ismini ne düşünüyorsunuz sohpet edelim

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Kizim olacak inşallah isminde SEVGİ koymak istiyoruz
Cok guzel isim canm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hangi haftalarda cinsiyet öğreniliyor bilmiyorum ben 2 çocuğuma da 6 aylıkken gittim doktora o yüzden bunda daha 11 + 2 günlük daha çok var mı belli olmasına hangi haftalarda gitmemiz gerek
Canm ben 13 haftada öğrendim DOktor tecrübeliyse seninde 12 13 haftalarda oğrenmen mümkün olabilir

Benm kız olucak ismi de Asel olucak ☺️
Çok güzel isim ❤

Mery

Kayıtlı Üye
rank
Kızın da 2li taramada yani 11 haftalik iken öğrendik bu bebe de daha 10 haftalik inşallah buda gösterir bu hafta randevum var

Rabia Miray

Kayıtlı Üye
rank
Kızın da 2li taramada yani 11 haftalik iken öğrendik bu bebe de daha 10 haftalik inşallah buda gösterir bu hafta randevum var
Erken göstermiş sanki cinsiyeti

Erken göstermiş sanki cinsiyeti
Ben erkek bebekte dünyaya getirdim kız da bu da üçüncü oğlum da nasıl hamilelik gecirdiysem bu da da öyle galiba bu da erkek

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar