Sorum var Bebğim beslenememiş küvezde

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Bebğim beslenememiş küvezde başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,371 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebğim beslenememiş küvezde
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Annişler nolır dua edin bebğim sarılık oldu 😶😞bugün 6gün oldu cocugum doğalı ama hastaneden cıkalı 3gün oluor bebeğim sütümden beslenememiş göğsümün ucları olmadığı için kilosuda düşmüş küvezde suan nolur dua edin çok kötüyüm
Cok geçmiş olsun benim bebegim de 7 gün kaldı kuvezde sariliktan dolayi bn sut sagip veriyordum biberonla dene derim bebegin gelince hem gogus üçün çıkar eczane den pompa al sag

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim Allah bebegininde seninde yardimcin olsun korkma bebekler cok guclu ve mücadeleci oluyorlar
Sagol canım allah rqzı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım üzülme iyileşir inşallah
İnşllah canım

Çok geçmiş olsun canım üzülme iyileşir inşallah
İnşllah canım
kendini böyle yıpratma cnn sen güçlü kal ki bebeğin de iyilessin bir an önce tatlım dua et bol bol cnm😔💗
Edıorum canım hep
Kilo kaybı çok mu kuzum kaç kilo doğmuştu kaç kilo olmuş rabbim tez zamanda sağ salim çıkmasknı nasip etsin kendini yıpratma balım sütün de etkilenmesin. Sen göğüs ucunla oyna biraz daha tutabileceği bir kıvama getiri ama sakın strese girip ağlama
Bşrqz düşmüş canım kilosu enson 3kilo150gr dı suan 2780 olmş

Rabbim şifa versin canım korkma bebeğin iyi olur Allah’ın izniyle ❤️
İnşşlh canım inşşlah

Canım hastaneden çıktıktan sonra her bebek kilo verebilir sonradan alır sen önce güçlü ol üzülme lütfen onun annesine ihtiyacı var güzelce kendine gel süt yapan çay iç kompostonu eksik etme özellikle incir ve hurmalı Kayısı ile karışık yap iç sarılık için bol beslenmesi lazım bizde de hafif oldu sarılık bil beslenecek kala ve çiş yaptıkça atacak sarılığını sen üzme kendini ilk bebekse göğüs ucu yara olur kanar ama sen ne olursa olsun emzirmektten kaçınma acısa bile çünkü bende yaşadım bebek emerken ağlardım öyle sızı içinde kalırdım sonra sonra düzelecek lütfen bu günler geçer sen iradeli ol bebişini kokla bnm yerime de 🥰
Canım tesekur wderim süt çaylarndan içiyorum hergün .göğüs uclarım acımaya başladı birde sızlıo bebişim iyileşşimde başka bişye istemem .öperim tabiki canım😊

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Annişler nolır dua edin bebğim sarılık oldu 😶😞bugün 6gün oldu cocugum doğalı ama hastaneden cıkalı 3gün oluor bebeğim sütümden beslenememiş göğsümün ucları olmadığı için kilosuda düşmüş küvezde suan nolur dua edin çok kötüyüm
Rabbim şifa versin minigine Kuşum üzülme her bebekte oluyor inan bana göğüs ucun olsaydı da olurdu. Keşke sarılık olmasaydı ama elden ne gelir meleğim sen şuan uzuldukce bebeğinde üzülüyor yarına bende doğurcam belki benimde başıma gelir annelik piskolojisi üzüyor yıpratıyor. Nolur üzme kendini 😔 Sütün kesilmesin emzirirsin bebeğini emzirdikce büyür göğüs ucun birde göğüs uçları satılıyor eczadeneden temin edebilirsiniz. Bizede haber ver miniğin durumunu 🤲🤲🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sagol canım allah rqzı olsun

İnşllah canım

İnşllah canım

Edıorum canım hep

Bşrqz düşmüş canım kilosu enson 3kilo150gr dı suan 2780 olmş

İnşşlh canım inşşlah

Canım tesekur wderim süt çaylarndan içiyorum hergün .göğüs uclarım acımaya başladı birde sızlıo bebişim iyileşşimde başka bişye istemem .öperim tabiki canım😊
Merak etmr kuzum hemen toparlar yeni doğan bebekler kilo kaybı oluyor zaten . Sarılık geçsin daha iyi toparlar

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Slm cnm geçmiş olsun öncelikle sakın kendini üzüp ağlama biliyorum kolay degil ama beslenmene dinlenmene moraline çok dikkat etmen gerek bebeğin için kilo kaybı için kendini üzme benim bebeğimde doğduktan sonra 700-800 gr kaybetti çok üzüldüm çok ağladım mama verdim alerji çıktı daha çok kaybetti ben kendi beslenmeme dikkat ettim kendimi topladım böylece yavaş yavaş bebeğimde toplandı lohusalık sıkıntılı stresli bi dönem biliyorum kimseye aldırma kendini üzme o bebek senin sen ayakta duracaksın sen sahip çıkacaksın artık annesin güçlü 💪🏻 ol şifa diliyorum 🤲

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim şifa versin minigine Kuşum üzülme her bebekte oluyor inan bana göğüs ucun olsaydı da olurdu. Keşke sarılık olmasaydı ama elden ne gelir meleğim sen şuan uzuldukce bebeğinde üzülüyor yarına bende doğurcam belki benimde başıma gelir annelik piskolojisi üzüyor yıpratıyor. Nolur üzme kendini 😔 Sütün kesilmesin emzirirsin bebeğini emzirdikce büyür göğüs ucun birde göğüs uçları satılıyor eczadeneden temin edebilirsiniz. Bizede haber ver miniğin durumunu 🤲🤲🤲
Verririm canım allah inşşlah senide bir avazda kurtlursun yardımcın olsun rabbim

Merak etmr kuzum hemen toparlar yeni doğan bebekler kilo kaybı oluyor zaten . Sarılık geçsin daha iyi toparlar
İnşşlah tatlım

İnşşlah tatlım
Slm cnm geçmiş olsun öncelikle sakın kendini üzüp ağlama biliyorum kolay degil ama beslenmene dinlenmene moraline çok dikkat etmen gerek bebeğin için kilo kaybı için kendini üzme benim bebeğimde doğduktan sonra 700-800 gr kaybetti çok üzüldüm çok ağladım mama verdim alerji çıktı daha çok kaybetti ben kendi beslenmeme dikkat ettim kendimi topladım böylece yavaş yavaş bebeğimde toplandı lohusalık sıkıntılı stresli bi dönem biliyorum kimseye aldırma kendini üzme o bebek senin sen ayakta duracaksın sen sahip çıkacaksın artık annesin güçlü 💪🏻 ol şifa diliyorum 🤲
Sagol canım allah razı olsun ağlayıp duruorum miniğime

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Verririm canım allah inşşlah senide bir avazda kurtlursun yardımcın olsun rabbim

İnşşlah tatlım

İnşşlah tatlım

Sagol canım allah razı olsun ağlayıp duruorum miniğime
Amin canım benim dualarım sizinle merak etme miniğin iyi olacak dediğim gibi bir çok bebekte oluyor sarılık ve senin hatan değil lütfen kendini üzme 🤲🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.