Bebiş hareketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde asklinam tarafından oluşturulan Bebiş hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 742 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebiş hareketleri
Konbuyu başlatan asklinam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🔥ATEŞİM🔥

asklinam

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar, 33 haftalık gebeyim 2 sabahtir kalktığımda gebe değilmişim gibi hissediyorum kendimi çok rahatım ve bebeğin hareketlerinde azalma var öncelerinde bebesin sert hareketleriyle uyur uyanirdim gün içinde olsun çok hareketliydi ama bu 2 gündür çok az hareket ediyor ve kendimi hiç gebe gibi hissetmiyorum acaba neden sıkıntılı bir durum olabilir mi endişe duyuyorum doktorum izne çıkmış Çarşamba günü dönecek ve muanem de o zaman tatlı yiyorum süt içiyorum ama tık yok canı isterse çok hafiften hareket ediyor

Fatma29

Kayıtlı Üye
rank
Bebegin alanı daraldigi icin hareketli kısıtli olur az hareket etmesi normal cikolata ye sol tarafina uzan hareketu cogalir hic hareket etmezse o zaman hic bekleme doktora git

asklinam

Kayıtlı Üye
rank
Bebiş baş aşağı dönünce hafiflik hissi geliyor canım bebişin dönmüş olabilir
17 haftalığımdan beri baş aşağı pozisyonda 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebegin alanı daraldigi icin hareketli kısıtli olur az hareket etmesi normal cikolata ye sol tarafina uzan hareketu cogalir hic hareket etmezse o zaman hic bekleme doktora git
Hepsini yapıyorum ama 2 gündür canı isterse çok az hareket ediyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kızlar, 33 haftalık gebeyim 2 sabahtir kalktığımda gebe değilmişim gibi hissediyorum kendimi çok rahatım ve bebeğin hareketlerinde azalma var öncelerinde bebesin sert hareketleriyle uyur uyanirdim gün içinde olsun çok hareketliydi ama bu 2 gündür çok az hareket ediyor ve kendimi hiç gebe gibi hissetmiyorum acaba neden sıkıntılı bir durum olabilir mi endişe duyuyorum doktorum izne çıkmış Çarşamba günü dönecek ve muanem de o zaman tatlı yiyorum süt içiyorum ama tık yok canı isterse çok hafiften hareket ediyor
Kuzum genelde bebek doğum kanalına girince bu belirtiler oluyor

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Yeri daraldığı için sadece kasılma yapar cnm hareketleri çok azalıyor aynı haftalardayiz bir kaç gün az ise sonra sertleşiyor azda olsa hareket ediyorsa korkma sıkıntı yoktur kuzum hiç etmezse acil gitmelisin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar