Sorum var Bebişin doğuma kadar kilo alması için ne yapmak lazım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Bebişin doğuma kadar kilo alması için ne yapmak lazım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,247 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebişin doğuma kadar kilo alması için ne yapmak lazım
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gule30

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum muz gercekten cok guzel kilo aldiryor ayni zamanda ceviz badem antep fıstığı ve tahin helvasi bunlar gecrketn cok faydali birde kefir

Kuzum muz gercekten cok guzel kilo aldiryor ayni zamanda ceviz badem antep fıstığı ve tahin helvasi bunlar gecrketn cok faydali birde kefir
Teşekkür ederim .peki Hamileyken bebeğin kilolu olduğu anlaşılır mı yani kendimiz az çok tahmin edebilir miyiz ? fiziksel değişimlerden ben hiç kilo almadım da kilo almayınca bebek alıyor diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum 😂

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Ben muz ve bal yiyordum doktorum yasakladı bebeğin kilosu önde diye bende kilo almaya başlamıştım. Ispanak, ceviz, özellikle sütlü ballı muz, çok tükeniyorum. Gerçi şeker çıktı bende o yüzden de ileri olabilirmiş kilosu bebeğin ama bunlarında faydalı olduğunu biliyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim .peki Hamileyken bebeğin kilolu olduğu anlaşılır mı yani kendimiz az çok tahmin edebilir miyiz ? fiziksel değişimlerden ben hiç kilo almadım da kilo almayınca bebek alıyor diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum 😂
Geçen ay ben 3 kilo verdim bebeğim 500 gram aldı. Doğru beslenirsen dengeyi tutturabilirsin her sabah haşlanmış yumurtamı yiyorum kesinlikle. Onunda etkisi var

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Ben muz ve bal yiyordum doktorum yasakladı bebeğin kilosu önde diye bende kilo almaya başlamıştım. Ispanak, ceviz, özellikle sütlü ballı muz, çok tükeniyorum. Gerçi şeker çıktı bende o yüzden de ileri olabilirmiş kilosu bebeğin ama bunlarında faydalı olduğunu biliyorum

Geçen ay ben 3 kilo verdim bebeğim 500 gram aldı. Doğru beslenirsen dengeyi tutturabilirsin her sabah haşlanmış yumurtamı yiyorum kesinlikle. Onunda etkisi var
Anladım çok teşekkür ederim dikkat ederim artık ☺️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Tahkin8eymrmiz
Tahmin edemezsin kuzum ole bende kizimda hic almadim mesele hamile gibi değildim som haftaya kadar som hafta cikti karnım kuzum 2.500 doğdu ama

Kesinlinle yumurtanın cok faydasi var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar