Bebişler kac haftalik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İzelin Annesi tarafından oluşturulan Bebişler kac haftalik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,981 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebişler kac haftalik
Konbuyu başlatan İzelin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SBA-

İzelin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım genç anne olmayı çok isterdim bende 28 yaşındayım ilk çıcuğum olcak allahın izniyle keşke bende 20 yaşımda falan evlenip doğursaydım diyorum şimdi
Maşallah canım genç anne olmayı çok isterdim bende 28 yaşındayım ilk çıcuğum olcak allahın izniyle keşke bende 20 yaşımda falan evlenip doğursaydım diyorum şimdi 😀

Maşallah canım genç anne olmayı çok isterdim bende 28 yaşındayım ilk çıcuğum olcak allahın izniyle keşke bende 20 yaşımda falan evlenip doğursaydım diyorum şimdi 😀
Teşekür ederim 19 yasinda evlendim suan 26 haftalik hamileyim kızım olacagi icin de cok mutluyum allah herkesin kalbine gonlune gore versin tabi anne olmak zor ama insallah allahin izniyle kizima layik bi anne olucam ailemden uzaktayim biraz bana arkadas olsun istiyorum😍

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Teşekür ederim 19 yasinda evlendim suan 26 haftalik hamileyim kızım olacagi icin de cok mutluyum allah herkesin kalbine gonlune gore versin tabi anne olmak zor ama insallah allahin izniyle kizima layik bi anne olucam ailemden uzaktayim biraz bana arkadas olsun istiyorum😍
İnşallah allah hayırlı evlat olsun canım sağlıkla kucağına al kızını sen nasıl yaklaşırsan kızında öyle olur seninle canım bende kızım olsa en iyi arkadaşı olmak isterim şimdi oğlum olcak allahın izniyle onunlada bu şekilde arkadaş gibi bir ilişki kurmak istiyorum inşallah gönlümüzdeki gibi olur ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar