Beddua

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Beddua başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,970 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Beddua
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Emine zeynep

Kayıtlı Üye
rank
bir türlü sakin kalmaya çalışıyorum ben sevmediğim bir kadına hamile olduğumu söylemedim çünkü ağzımdan laf alır gibi öğrenmeye çalıştı dün öğrenmiş birinden wp durumunu sadece bana açıp beddualar küfürler görmeniz lazım Allah yalan söylediğin yerden canını yaksın Allah 1000 belanı versin ya doğmamış çocuğuma beddua etmek nedir canım sıkıldı annemin tanıdığı diye ona arattırdım kıvırmış ortanca oğlum öyle ayarlamış kim olduğunu boşver falan demiş bir hayli üzüldüm ben konuşanı çok takmam ama bebeğe bana bu şekilde beddua etmesi küfür etmesi çok şaşkınım Rabbim kalbi kötü insanlardan uzak tutsun
Valla bak inananamıyorum gebertirimmm hayrola ya kim bu hakkı nereden bulmuş zoruna giden ne izin mi alacakmışsın ben çözemedim yoksa kendi gözümü var o dilin kopsun demedin mi

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın canım Allah bildiği gibi yapsın o kadını da
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tabi iyi oldu gerçek yüzünü gördüm en azından

Tabi iyi oldu gerçek yüzünü gördüm en azından
Ya işte ilk bwnim ağzımdan laf almaya çalıştı bende böyle emrivaki yapıp konuşması yüzünden ona söylemedim yani zorunda değilim işte o da bunu sindirememiş ilk sorduğunda ben nasıl yalanlamışım düşüncesine girip çocuğuma bana beddua saçıyor Allahından bulsun
Amin Allah akıl fikirde wersin oylelerine

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
bir türlü sakin kalmaya çalışıyorum ben sevmediğim bir kadına hamile olduğumu söylemedim çünkü ağzımdan laf alır gibi öğrenmeye çalıştı dün öğrenmiş birinden wp durumunu sadece bana açıp beddualar küfürler görmeniz lazım Allah yalan söylediğin yerden canını yaksın Allah 1000 belanı versin ya doğmamış çocuğuma beddua etmek nedir canım sıkıldı annemin tanıdığı diye ona arattırdım kıvırmış ortanca oğlum öyle ayarlamış kim olduğunu boşver falan demiş bir hayli üzüldüm ben konuşanı çok takmam ama bebeğe bana bu şekilde beddua etmesi küfür etmesi çok şaşkınım Rabbim kalbi kötü insanlardan uzak tutsun
Elini karnına koy ayeti kürsüsü oku.Allah səni də bəbəyinidə korur canm. Bidə boş ver.Hər bəd dua kabül olsa insan kalmaz ki.Sıkma canını.Allaha bırak

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Elini karnına koy ayeti kürsüsü oku.Allah səni də bəbəyinidə korur canm. Bidə boş ver.Hər bəd dua kabül olsa insan kalmaz ki.Sıkma canını.Allaha bırak
Okurum canım Allah razı olsun 🤲

Valla bak inananamıyorum gebertirimmm hayrola ya kim bu hakkı nereden bulmuş zoruna giden ne izin mi alacakmışsın ben çözemedim yoksa kendi gözümü var o dilin kopsun demedin mi
Ben hiç konuşmadım ama kabul etmedi canım kıvırdı tek derdi ona yalan söylemişim o yüzden bu beddualar küfürler anlam veremedim lafa gelince de sizi çok severim sizin küçüklüğünüzü bilirim diyen kadın dün bana küçük şeytan yazmış kafayı yedi sanırım

bencede hic takma kafayı beddua sahibini bulur allaha havale et yeter gulum 🥰
Ettim canım çok şükür ya edilen beddualar bebeğe gitmez ama illa yansır anneden dediler korktum

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Okurum canım Allah razı olsun 🤲

Ben hiç konuşmadım ama kabul etmedi canım kıvırdı tek derdi ona yalan söylemişim o yüzden bu beddualar küfürler anlam veremedim lafa gelince de sizi çok severim sizin küçüklüğünüzü bilirim diyen kadın dün bana küçük şeytan yazmış kafayı yedi sanırım
Bence başka psikiyatrik sorunları var sana sarmış başka dertlerinin acısını senden çıkarmaya çalışıyor. Kendi hatası . Üzülme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar