Beklemek bana göre değil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan Beklemek bana göre değil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,175 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beklemek bana göre değil
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hadi yaa cok fazla şişmişsin demekki benım hic öle bir sorunum yok olmadı da cok şükür Allah yardımcın olsun kuzum biz aynı anda mı doğurcaz acaba cinsiyeti neydi ☺️🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vala ondan da korkuyoum ama artık göbeğim insin istiyorum rahat uyku istiyoum rahat nefes alıp vermek istiyoum herseyden önce 🤷‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vala ondan da korkuyoum ama artık göbeğim insin istiyorum rahat uyku istiyoum rahat nefes alıp vermek istiyoum herseyden önce 🤷‍♀️
Allah ağrısız sızısız kucağına almayı nasip etsin inşallah sağlıkla kuzum 🤗sezeryan da zor diyorlar☹️
Benim ilk bebek te hiç böyle olmadım canım her hamilelik farklıymış oglum başkaymis şimdi kızım olacak aslında yarın doğuma gitmem lazım ama ben 22sini istedim 38+1 şuanda sen ne zaman gidiyorsun canim doguma

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk bebek te hiç böyle olmadım canım her hamilelik farklıymış oglum başkaymis şimdi kızım olacak aslında yarın doğuma gitmem lazım ama ben 22sini istedim 38+1 şuanda sen ne zaman gidiyorsun canim doguma
Sağlıkla al kucağına canım benım doğumum belli deil ben normal doğumu beklicem canım normal doğuma müsaitsin dedi doktor acılman suan iyi normali istiyorsan bekle dedi bende bekliyoum ilk doğumum olcak zaten yanımda kimse olmucak normal doğum en iyisi cabuk toparlarım hem inşallah 🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.