Bel ağrısı ve kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Bel ağrısı ve kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,033 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Bel ağrısı ve kanama
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
İyi olmaya çalışıyorum bitanem sen nasılsın vallahi 2 çocuğumda hasta onlarla uğraşıyorum bebişle ilgilen filan derken telefonu elime alacak fırsat bulamıyorum
Şükür birtanem bende iyiyim seni sorayım dedim canım benim çok geçmiş olsun kuzcuklara🙏🏻🤲🤲

Canlar bu kaç haftadır bel ağrım vardı ara ara oluyordu geçti dün yine belim ağrımaya başladı ve lavaboya gittim bide ne göreyim kan gelmiş iç çamaşırıma kan bulaşmış bu kanama dündndir az az geliyor çok az geliyor şimdi bişey yok ama ara ara oluyor sizdede öyle bişey olmuş muydu ( 2 buçuk ay önce doğum yaptım ve bide 16 gün önce adet olmuştum yani adetime daha 14 gün var) yardımcı olun lütfen 😣😕internette rahim ağzı kanseri diyorduu
Canım doktora görün internette yazılanla teşhis koyamayız

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canlar bu kaç haftadır bel ağrım vardı ara ara oluyordu geçti dün yine belim ağrımaya başladı ve lavaboya gittim bide ne göreyim kan gelmiş iç çamaşırıma kan bulaşmış bu kanama dündndir az az geliyor çok az geliyor şimdi bişey yok ama ara ara oluyor sizdede öyle bişey olmuş muydu ( 2 buçuk ay önce doğum yaptım ve bide 16 gün önce adet olmuştum yani adetime daha 14 gün var) yardımcı olun lütfen 😣😕internette rahim ağzı kanseri diyorduu
İnternete baksaydik şimdiye olduyduk boşver sen doktora git

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar