Sorum var Bel ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Busratuna tarafından oluşturulan Bel ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 407 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bel ağrısı
Konbuyu başlatan Busratuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busratuna

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bel ağrısından öldüm resmen sırtıma kasıklarıma vurdu şimdi azaldı ama 3 saat falan çektim ayın 1 inde sezeryan olcam acaba erken gelirmi korktum ya
Dinlenmeyle geçiyorsa korkma canım yalancı sancılarda olur son haftalardasın galiba. Geçmiyorsa ağrıların düzenli mi onu takip et

Tynlyla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bel ağrısından öldüm resmen sırtıma kasıklarıma vurdu şimdi azaldı ama 3 saat falan çektim ayın 1 inde sezeryan olcam acaba erken gelirmi korktum ya
Bugün aynısı bana da oldu. Belimden vurdu sancı kasik bölgeme doğru saatlerce sürdü regl başlamadan önceki ağrılarım gibi. Biraz yürüyüp hareket ettim. Sonra kendiliğinden geçti ağrı.

Tynlyla

Kayıtlı Üye
rank
Benim ağrıda aynen öyle oldu şimdi sıcak su torbası koydum geçecek gibi geçerse yatabilecem
Eşiniz veya yanınızda biri varsa rica edin masaj yapsın, çok iyi geliyor.
Benim ağrıda aynen öyle oldu şimdi sıcak su torbası koydum geçecek gibi geçerse yatabilecem
İnşallah geçer, dikkat edin yine takip edij kendinizi. Allah, miadında sağlıklı bir doğum nasip etsin bütün gebelere.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar