Sorum var Bel ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗 tarafından oluşturulan Bel ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 461 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bel ağrısı
Konbuyu başlatan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kizlr belm ağrıyo ya bide sol kalcam batiyo şiddetli ağrım var yatar kalkrken zorlamiyom egilemiyom ara sıra giriyo arı dünden belli ağrı var napmam lazim hangi ilacı önerirsiniz bebeğim 4 aylık hasta ege gidemedim zmn olmadı parol içsem acaba geçirir mi kizimi pişik yapar mı diye tereddüt ediyorum ama belime vuruyo belden sezeryan oldum acaba usuttum mu ne çünkü saçımı kurutamiyom duştan sonra kızım hemen agliyo kendime pek zmnim olmuyo ıslak ıslak onunla ilgileniyom
Canım çok geçmiş olsun 🤲 bende de var gebelikte olmuştu, aynı dediğin gibi hatta daha fazlasını çekiyorum, benimki fıtık olmuş üç tane, ılık duş al inan iyi gelir , bide bebeğini emzir sonra ağrı kesici iç bebeğini uyut aradan bir iki saat geçtikten sonra bebeğini tekrar emzirsen bişey olmaz ,. Ben baş edemedim doktora gittim ilaç tedavisi başladı, ağrı kesici iğneler , d3 vitamini ve iki tane de hap verdi , onlarla iyiyim şimdi biraz toparlandım, Allah yardımcın olsun canım , ama çok geciktirmeden doktora git kuzum ben hep erteledim sonunda fıtık oldu belim 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Canım çok geçmiş olsun 🤲 bende de var gebelikte olmuştu, aynı dediğin gibi hatta daha fazlasını çekiyorum, benimki fıtık olmuş üç tane, ılık duş al inan iyi gelir , bide bebeğini emzir sonra ağrı kesici iç bebeğini uyut aradan bir iki saat geçtikten sonra bebeğini tekrar emzirsen bişey olmaz ,. Ben baş edemedim doktora gittim ilaç tedavisi başladı, ağrı kesici iğneler , d3 vitamini ve iki tane de hap verdi , onlarla iyiyim şimdi biraz toparlandım, Allah yardımcın olsun canım , ama çok geciktirmeden doktora git kuzum ben hep erteledim sonunda fıtık oldu belim 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Saol cmm bnmm sanada geçmiş olsun uygularım cnm dediklerini insallh iyi olurumda çok zor ağrısı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar