Sorum var Bel agrisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde esra. tarafından oluşturulan Bel agrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,246 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bel agrisi
Konbuyu başlatan esra.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan esra.

esra.

Kayıtlı Üye
rank
Bende de var ve kalça ağrısı bende 32 canım Bebek büyüdükçe ağrı normal canım bolca soluna doğru uzan dinlen
Allah yardımcımız olsun sağ salim kucaginiza almayı nasip etsin inseallah. Diğer gebeliklerimde böyle değildi. Her gebelik farklı demek korkuyorum bı anda doğuma gidecem diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde bel ağrım çok🧿💞
Allah yardımcımiz olsun

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Allah yardımcımız olsun sağ salim kucaginiza almayı nasip etsin inseallah. Diğer gebeliklerimde böyle değildi. Her gebelik farklı demek korkuyorum bı anda doğuma gidecem diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yardımcımiz olsun
Aynen öyle bence de canım ya hepsi bir değil benim ikisi erkkti bu kız bel ağrısı sancı var hep onlarda bir şey yoktu yol tutmzdu hiç bunda yol tutuyor Allah yardımcımız olsun inşallah yok yok herşeyin zamanı var canımsın

esra.

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle bence de canım ya hepsi bir değil benim ikisi erkkti bu kız bel ağrısı sancı var hep onlarda bir şey yoktu yol tutmzdu hiç bunda yol tutuyor Allah yardımcımız olsun inşallah yok yok herşeyin zamanı var canımsın
Benim ikisi erkek buda erkek dedi doktor bazen cinsiyet degisince ağrılar oluyor diyorlarda bende oda yok. Bu gebeliğim ağır geçiyor belki stres yaptığım için ikili testin sonucundan dolayı.. Allah yardımcımız olsun. Bu arada hakkınızı helal edin ve çok çok teşekkür ederim zaman ayırıp cewap verdiğiniz için ❤️

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Benim ikisi erkek buda erkek dedi doktor bazen cinsiyet degisince ağrılar oluyor diyorlarda bende oda yok. Bu gebeliğim ağır geçiyor belki stres yaptığım için ikili testin sonucundan dolayı.. Allah yardımcımız olsun. Bu arada hakkınızı helal edin ve çok çok teşekkür ederim zaman ayırıp cewap verdiğiniz için ❤️
Aynen sanki gebelikten gebeliğe herşey değişiyor vAlla canım benim ya aynen canını sıkma canım Allah büyük ne zaman istersen bana yaz ben yanındayım hep konuşurum canım hiç sorun yok rabbim yardımcın olsun gönlüne göre versin inşallah canım benim ❤️🥰

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Hayırlı ramazanlar.. kizlar ben 34 haftama girdim bugün ve iki gündür ayakta durduğunda çok şiddetli bel ağrısı yaşıyorum. Sadece ayaktayken yani acaba bunu yaşayan var mı
bebek
buydukce yer daraliyor canim agrilar basliyor bele kasiklara vuryor dinlenmene ozen goseder Rebbim sag salim
kucagina almayi nasib etsin

Tüm sayfalar yüklendi.