Bel fıtığı kalça ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kübraeymenenes tarafından oluşturulan Bel fıtığı kalça ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 490 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bel fıtığı kalça ağrısı
Konbuyu başlatan Kübraeymenenes
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
34+6 günlük olduk sağ kalçamda uzun zamandır ağrı var kontrole gittim rahim ağzı kısalmış 3.gebelik erken gelme riski var progestan verdi hiç bir iş yapma dedi kızlar benim durumda olup normal zamnda doğum yapan oldu mu bide bu fitikla ilgili beyin cerrahina yönlendirdi normal doğuma engel mi fıtık kalça ağrısı olup normal yapan oldu mu ?

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
34+6 günlük olduk sağ kalçamda uzun zamandır ağrı var kontrole gittim rahim ağzı kısalmış 3.gebelik erken gelme riski var progestan verdi hiç bir iş yapma dedi kızlar benim durumda olup normal zamnda doğum yapan oldu mu bide bu fitikla ilgili beyin cerrahina yönlendirdi normal doğuma engel mi fıtık kalça ağrısı olup normal yapan oldu mu ?
Benim de bel fıtığım var o yüzden sezeryanla aldılar 38+5 de doğurdum ama bel ağrısı gün geçtikçe çok zorluyor, şuan 22 haftalığım çok fazla ayakta kalamıyorum hemen tutuyor belim

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bel fitigim var ama belden çok sağ kalçam ağrıyor canım 2 tane normal doğumum var öncesinde
Benim de kalçama vuruyor normalde kremlerim var ama süremiyorum hamilelikten dolayı, bebek yağıyla ovduruyorum genelde biraz hafifliyor. Ben fıtığım olduğunu söylediğim de direk sezeryan dedi normal doğum önermedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar