Bel fitigi olup hamile kalanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rania tarafından oluşturulan Bel fitigi olup hamile kalanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,165 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bel fitigi olup hamile kalanlar
Konbuyu başlatan Rania
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Rania

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar selam benim onceden bel fitigim vardi sonra kendi kendine duzeldi ara ara agri yapardi hamile kaldigimdan beri 3uncu kere agri yapiyor sag ayagim uyusuyor ozellikle ayakta kalinca. Bel fitigi olup hamile kalan varmi ne gibi onlemler almaliyim. 5 ayligiz simdi agirlastikca agrim artar diye korkuyorum

S

Sevde Özcan

Guest
Kizlar selam benim onceden bel fitigim vardi sonra kendi kendine duzeldi ara ara agri yapardi hamile kaldigimdan beri 3uncu kere agri yapiyor sag ayagim uyusuyor ozellikle ayakta kalinca. Bel fitigi olup hamile kalan varmi ne gibi onlemler almaliyim. 5 ayligiz simdi agirlastikca agrim artar diye korkkorkuyoru

Benimde aynı bel fıtığı vardı şuan 9 ayligiz bazı zamnlar oluyor kalkıp oturamiyorum. Ev işleri yaparken biraz yapıp biraz dinleniyorum. Ağır kaldırmicaksın, kendini yormicaksin dikkat edeceksin.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bendede var 13 haftalık gebeyim kitlenip kalıyorum ancak ılık duşla geçiriyorum ağrıyı

Kizlar selam benim onceden bel fitigim vardi sonra kendi kendine duzeldi ara ara agri yapardi hamile kaldigimdan beri 3uncu kere agri yapiyor sag ayagim uyusuyor ozellikle ayakta kalinca. Bel fitigi olup hamile kalan varmi ne gibi onlemler almaliyim. 5 ayligiz simdi agirlastikca agrim artar diye korkuyorum
Aleykümselam benimde 10 senedir fıtığım var bu 3.gebeliğim 6.aydayız en ufak bir işte belim çok ağrıyo ama hemen oturup yada uzNp dnleniyorm kendni çok hırpalama elinden geldiğncede dnln illaki ağrılarn olur ama buda geçicek

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aleykümselam benimde 10 senedir fıtığım var bu 3.gebeliğim 6.aydayız en ufak bir işte belim çok ağrıyo ama hemen oturup yada uzNp dnleniyorm kendni çok hırpalama elinden geldiğncede dnln illaki ağrılarn olur ama buda geçicek
Bir şey soracam kuzum bende bel fıtığı var mı yok mu bilmiyorum ama 5 dkk bile ayakta sabit durunca belime ağrı giriyor oturunca Yada uzaninca geçiyor bel fıtığı belirtisi filan mı yoksa gebelik ile mi alakalı 🤔

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim
Bel fitigin olsada olmasada gebelikte illaki bel agrisi oluyo benm ablamda fitik vardi son ayda agrilari olmustu benm fitigim yok ondan belim agridi diyebilirim simdi ikinciye hamileyim ilk ay o kadar cok agriyodu ki belim öluyodum resmen simdide agriyo ama onceki kadar agrimiyo yani gebelik esittir bel ve karin agrisi 🤭ben odun kirinca cok agriyo 24 haftaligim odundan sonra resmen yuruyemez hale geliyom

Bir şey soracam kuzum bende bel fıtığı var mı yok mu bilmiyorum ama 5 dkk bile ayakta sabit durunca belime ağrı giriyor oturunca Yada uzaninca geçiyor bel fıtığı belirtisi filan mı yoksa gebelik ile mi alakalı 🤔
Canım bende öyleyim şuan baya da ağrıyo valla iğne batıyo gibi ama bilemedmki ya seninki belki gebeliktendir ki inşallah öyledir fıtık zor iş ya

Tüm sayfalar yüklendi.