Belirti neden yok

• Konbuyu başlatan Mucizenin adı sensin
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mucizenin adı sensin tarafından oluşturulan Belirti neden yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 379 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Belirti neden yok
Konbuyu başlatan Mucizenin adı sensin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya
M

Mucizenin adı sensin

Guest
Kızlar 38+4günlük hamileyim ama hiç bi doğum belirtisi açılma sancı vs yok normal doğum olsun istiyorum suni sancı filn almadan. Ne yapabilirim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Yürüyüş de yapıyorum kısa süreli 15-20fkka da olsa günlük ama faydası yok gibi bebek hala yukarda.
Bu arada kız annesiyim ve ilk gebeliğim

Monilu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 38+4günlük hamileyim ama hiç bi doğum belirtisi açılma sancı vs yok normal doğum olsun istiyorum suni sancı filn almadan. Ne yapabilirim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Yürüyüş de yapıyorum kısa süreli 15-20fkka da olsa günlük ama faydası yok gibi bebek hala yukarda.
Gün-de 100 squat ve ilişki öneriyorlar. Ama bence 39 bitsin diye bekle . Normal doğum 40 haftada en iyisi. Şimdiden hayırlı sağlıklı doğumlar canım

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk gebeliğim kizdi 42 . Hafta oldu hiçbir belirtim yoktu. Suni sancı aldım ona rağmen yavaş ilerledi doğum en sonunda sezaryene alındım acilen, sen yürüyüş sureni uzat. Squat hareketi yap, ilişkiden kaçınma sperm rahmin açılmasını uyarır. Sıcak duş al ama sıcaklık abartılı olmasın, meme ucu masajı yap. Perine masajı yap, hurma ye. Doğan pekmez varsa evinde doğal pekmez ye. Merdiven in çık, çömel kalk yap sık sık. Allah bir avazda kurtarsın inşallah mutlu gönlüne göre bir doğum olur.

Tüm sayfalar yüklendi.