Sorum var Belirti olmadan hamile olduğunu öğrenen varrmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kbra00 tarafından oluşturulan Belirti olmadan hamile olduğunu öğrenen varrmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,417 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Belirti olmadan hamile olduğunu öğrenen varrmı
Konbuyu başlatan Kbra00
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kullanıcı
G

Goodlife

Guest
Ben adet olucağım zamanda hissetmem tarihlerden lekenmem olur anlarım hamile olduğumu hissetiyorum adetimede 4 gün var test için adet tarihini bekliyorum ama hiç belirti görmüyorum kendimde yada anlamıyorum fikirlerinizi alabilirmiyim 🙏🏻
Bemde daha test yapmadan yakın olduğum farklı 3 şehirdeki arkadaşım beni aynı gün arayıp rüyamda seni gördün hamileydin oğlun oluyordu dediler. Onların ısrarıyla gidip test yaptım. Şun an hamileyim ve erkek bebek bekliyorum Allah 'ın izniyle.

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Ben adet olucağım zamanda hissetmem tarihlerden lekenmem olur anlarım hamile olduğumu hissetiyorum adetimede 4 gün var test için adet tarihini bekliyorum ama hiç belirti görmüyorum kendimde yada anlamıyorum fikirlerinizi alabilirmiyim 🙏🏻
Canim ben 6 haftalik hamileymisim ama hic anlamamistim bi ay oncesi 15 gun adetin gecikmisti yine oyledir dedim ama bi gun kalktim sabah gittim test aldim yaptim hamileymisim ve suan 16 haftalik hamileyim hala biseyim yok mide bulantim falan hicbiseyim olmadi kisi cok agir geciriyormus ama ben hic bu zamana kadar oyle kotu olmadim insallah vardir cik guzel bi duygu

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum belirti için daha erken

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum gebeliğin işk haftaları belirti olmaz zaten hatta bende bebek hareket edrne kadar bir belirti yoktu bulantı falanda hiç olmadı yani gününü bekle inşallah hayırlısıyla testin pozitif çıkar

Kullanıcı

Kayıtlı Üye
rank
Bende hicbir belirti yasamadim sadece icime bi his dogdu ilk testimi adet gunumde yaptim silik cizgiydi 3 gun gecikince adetim bida yaptim cift cizgi cikmisti 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar