Belmkarin ağrisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meltem24 tarafından oluşturulan Belmkarin ağrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 279 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Belmkarin ağrisi
Konbuyu başlatan Meltem24
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

Meltem24

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 35 haftalik hamileyim kasiğimda birde belimde geçmeyen adet ağrisi gibi ağri var daha once sezeryan dogum yaptiğim için ağrinin tarifinide yapamiyorum doktorumu aradim takip et parol iç kendini dinlenmeye al dedi ama ben endişe lendim belimdeki karnimdaki adet ağrisi gibi ağri devam ediyor

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kizlar 35 haftalik hamileyim kasiğimda birde belimde geçmeyen adet ağrisi gibi ağri var daha once sezeryan dogum yaptiğim için ağrinin tarifinide yapamiyorum doktorumu aradim takip et parol iç kendini dinlenmeye al dedi ama ben endişe lendim belimdeki karnimdaki adet ağrisi gibi ağri devam ediyor
Son haftalar canim yavas yavas kendini doğuma hazırlıyor Rabbim kolaylıklar versin

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım ama parol hapını içtikten sonra bile ağrın devam ederse bi doktor a git ne olur ne olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar