Sorum var Ben doğurdum 1 hafta önce emzirme ile ilgili sorum var?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayadayı tarafından oluşturulan Ben doğurdum 1 hafta önce emzirme ile ilgili sorum var? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 374 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ben doğurdum 1 hafta önce emzirme ile ilgili sorum var?
Konbuyu başlatan Anneadayadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba annelerim ben 1 hafta önce doğurdum. Yavrumu emziriyorum ilk günler mama verdim sütüm yoktu. Şu an sütüm inmeye başladı. Yavrumu emzirince kakasını neredeyse sıvık yapıyor bu normal mi? Ve her uyandığında meme istiyor uyanır uyanmaz arada 2 saate 1 uyanıyor arada her saat başı bu sütüm yetersiz mi demek? Bir de akşamları çok zor uyuyor tüm gün melek gibi olan çocuk akşamları bambaşka oluyor. Akşamları ne kadar da emzirsem uykuya dalamıyor ama hazır mama verince hemen uyuyor. Normal mi bunlar yardım edin.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba annelerim ben 1 hafta önce doğurdum. Yavrumu emziriyorum ilk günler mama verdim sütüm yoktu. Şu an sütüm inmeye başladı. Yavrumu emzirince kakasını neredeyse sıvık yapıyor bu normal mi? Ve her uyandığında meme istiyor uyanır uyanmaz arada 2 saate 1 uyanıyor arada her saat başı bu sütüm yetersiz mi demek? Bir de akşamları çok zor uyuyor tüm gün melek gibi olan çocuk akşamları bambaşka oluyor. Akşamları ne kadar da emzirsem uykuya dalamıyor ama hazır mama verince hemen uyuyor. Normal mi bunlar yardım edin.
Sütün yetersiz dmeek değil cnaım benim oğlum 2 aylık oldu hala dediğin gibi karnı doymasa vs firek ağlar uyumaz asla gün içinde merak etme sen kilo alma durumu takip et benim oğlumda değiğin gibi uyanır uyanmqz emmek istiyor ve gündüz çok iyi gece sabha kadar durmadan meme veriyorum ona rağmen çok huysuz oluyor gelişimi de gayet iyi Allah'a şükür. Sen böyle düşünüp stres yapma bol bol emzir zaten yenidoğan tez acıkır tez doyar kuzum o yüzden onu 30 dakkada bir ememk istemesi bile normal seninle ten teması bile istiyor. Bol bol emzir sütün daha çok gelir ve ileriye doğru bebeğin emdipine göre süt inmeye başlar

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Canım süt yetersizliğinden değildir o zaten yeni doğan bebekler sık sık emmek ister sende emzir daha çok sütün olsun gece uyumamasının sebebi gazı olabilir mama veriyorsan gaz yapmıştır belki uyutmadan güzelce gazını çıkart rahatlasın uyur bebeğin sütle beslendiği içinde kakası sıvı onda endişelenecek birşey yok canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum sen bebeğini elinden geldiğince hep emzir Allah'ın izniyle sen emzirdikce sütün çoğalır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar