Ben doğurdum kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zenfira.Alekberova tarafından oluşturulan Ben doğurdum kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,766 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 20 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ben doğurdum kızlar
Konbuyu başlatan Zenfira.Alekberova
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
2 gündü karnımda ağrılar vardı.. Dün dayanamayıb ambulansa aradım.. Hastanaye geldim.. Doktor kontrol etdi ve 4cm açıklık varmış.. Doğuma alındım.. Sadece 1 buçuk saat filan sancı çekdim suyum geldi.. Hemen ardından doğuma alındım.. Bal kızım hemencecik doğdu 😍😍😍😍 2800 oldu ama yırtılma falan oldu 🤦‍♀️dikiş attılar... Çok güzel bu duygu.. Allah her kese nasib etsin in şe Allah... ❤❤😍😍😍😍
Gozun aydin canim

Zenfira.Alekberova

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah gözün aydın hayırlı sağlıklı evlat olsun inşallah ne kadarlikti doğum yaptığında ben şuan 34+1 deyim hafiften sırt ağrım var ondan soruyorum 🥰
39 haftada doğdu canm. Çok tşkkür ederim .. Darısı sizlerin başına 😍😍🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gozun aydin canim
Çox sağol canm 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gozun aydin canim
Çox sağol canm 😘
Gozun aydin canim
Gözün aydın cnm rabbim analı babalı büyütsün inşallah 🥰🥰
Çok tşkkür ederim 😘😍😍Amin

Hiva

Kayıtlı Üye
rank
2 gündü karnımda ağrılar vardı.. Dün dayanamayıb ambulansa aradım.. Hastanaye geldim.. Doktor kontrol etdi ve 4cm açıklık varmış.. Doğuma alındım.. Sadece 1 buçuk saat filan sancı çekdim suyum geldi.. Hemen ardından doğuma alındım.. Bal kızım hemencecik doğdu 😍😍😍😍 2800 oldu ama yırtılma falan oldu 🤦‍♀️dikiş attılar... Çok güzel bu duygu.. Allah her kese nasib etsin in şe Allah... ❤❤😍😍😍😍
Çok geçmiş olsun canım gözün aydın Rabbim sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin inşallah 🦋🦋🦋🦋😊😊😊😊😊♥️♥️♥️🍬🍬🍬

Allah bağışlasın canım hayırlı evlat olur inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar