Sorum var Ben galiba herkezi biktirdim çok yazıyorum çok post acıyorum kusura bakmayın bunaltmayi sıkmayı sevmem canlarım Allahıma emanet olun❤️❤️💖

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Ben galiba herkezi biktirdim çok yazıyorum çok post acıyorum kusura bakmayın bunaltmayi sıkmayı sevmem canlarım Allahıma emanet olun❤️❤️💖 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,029 kez görüntülenmiş, 122 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ben galiba herkezi biktirdim çok yazıyorum çok post acıyorum kusura bakmayın bunaltmayi sıkmayı sevmem canlarım Allahıma emanet olun❤️❤️💖
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Atlasim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayşeyle ben bir araya gelince sende uyku falan kalmaz merak etme 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kocasına çocuklarına yazık 🤦🏻‍♀️ sibeli ebesi çıkarırken kafasını biyere vurmuş sanırım 😂
Yok kız yok annesi 3 kez havyaa atmış 4 kez yakalyamamis ondan 😂😂

Tabiki o değil gülecek konuda buluyoruz. Gerçi bizim için herşey komik 😂
Ahhahaa evet evett 🎊

Canım hiç istemedi🤣
Neden kiii

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Yok kız yok annesi 3 kez havyaa atmış 4 kez yakalyamamis ondan 😂😂

Ahhahaa evet evett 🎊

Neden kiii
Bilmiyom ya annesinin yada ebesinin suçu. Fabrikaya iadede yapılmıyor ki annesine geri girsin 🤦🏻‍♀️😂

Sen neden küsüyon de bakim bize 🥺

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyom ya annesinin yada ebesinin suçu. Fabrikaya iadede yapılmıyor ki annesine geri girsin 🤦🏻‍♀️😂

Kim ben mi ben size kusmedim ki canimmm 💖💖💖💖sadece çok post acıyorum ya naber felan napiyorsunuz söyle böyle diye bunaltdimi düşündüm sıkmak. İstemyiom sizleri onu demek istedim yokda herkez vakti olunca yazar tabiki herkez hemen yazmıyor diye öyle bir post açmadım yani cansiniz🌷❤️❤️❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Olabilir yani her biri olabilir kanıt yok ama eminim doğum esnasında başına bir seu geldiğine 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kim ben mi ben size kusmedim ki canimmm 💖💖💖💖sadece çok post acıyorum ya naber felan napiyorsunuz söyle böyle diye bunaltdimi düşündüm sıkmak. İstemyiom sizleri onu demek istedim yokda herkez vakti olunca yazar tabiki herkez hemen yazmıyor diye öyle bir post açmadım yani cansiniz🌷❤️❤️❤️
İstediğin kadar post açabilirsin çiçeğim bıkmadan usanmadan müsait olduğum her zaman cevap veririm. Sakın öyle bişey düşünme ❤️

Olabilir yani her biri olabilir kanıt yok ama eminim doğum esnasında başına bir seu geldiğine 😂😂
Kesinlikle ama cefasını biz çekiyoruz yine 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İstediğin kadar post açabilirsin çiçeğim bıkmadan usanmadan müsait olduğum her zaman cevap veririm. Sakın öyle bişey düşünme ❤️

Kesinlikle ama cefasını biz çekiyoruz yine 😂
Valla ya orası kötü işte 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar