Sorum var Ben galiba herkezi biktirdim çok yazıyorum çok post acıyorum kusura bakmayın bunaltmayi sıkmayı sevmem canlarım Allahıma emanet olun❤️❤️💖

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Ben galiba herkezi biktirdim çok yazıyorum çok post acıyorum kusura bakmayın bunaltmayi sıkmayı sevmem canlarım Allahıma emanet olun❤️❤️💖 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,889 kez görüntülenmiş, 122 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ben galiba herkezi biktirdim çok yazıyorum çok post acıyorum kusura bakmayın bunaltmayi sıkmayı sevmem canlarım Allahıma emanet olun❤️❤️💖
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Atlasim

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Yok bence burada kimse kimseden bunalmıyordur sadece elimizde olmayan sebeplerden fırsat yaratamiyoruz bazen🙁 Benim de hem kızım var anaokuluna giden, hem gebelikte sonlara doğruyum, kpss sınavım yaklaşıyor bı yandan onun stresi, geçen cuma da annem ameliyat oldu bir haftadır hastanedeyiz onun üzüntüsü 😥 Rabbim herkese kolaylık versin ama bu aralar o kadar çok yoruldum, üzüldüm ki psikolojim yerle bir oldu😢

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Yok bence burada kimse kimseden bunalmıyordur sadece elimizde olmayan sebeplerden fırsat yaratamiyoruz bazen🙁 Benim de hem kızım var anaokuluna giden, hem gebelikte sonlara doğruyum, kpss sınavım yaklaşıyor bı yandan onun stresi, geçen cuma da annem ameliyat oldu bir haftadır hastanedeyiz onun üzüntüsü 😥 Rabbim herkese kolaylık versin ama bu aralar o kadar çok yoruldum, üzüldüm ki psikolojim yerle bir oldu😢
Geçmiş olsun annene nasıl suan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hahaha seb Allah'a emanet olun yazınca @Gökçem💕 gidiyorsun sandı sanırım ki ili bende öyle sandım 😂😂 sonra saçmalama dedim kendime 😂😂
Yok be ben burdayım kolay kolay gitmem 😂😂😂😂

Hahaha seb Allah'a emanet olun yazınca @Gökçem💕 gidiyorsun sandı sanırım ki ili bende öyle sandım 😂😂 sonra saçmalama dedim kendime 😂😂

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank

Teşekkür ederim 🙏 annem şükür ameliyatı güzel geçti ama çok ağrıları var bugün taburcu olacak hayırlısıyla günden güne iyi olacak inşallah 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

İşte Allah'a emanet yazısı her şeyi değiştirdi 😂😍

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar