Ben geldim 😍😍😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Ben geldim 😍😍😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,934 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ben geldim 😍😍😍😍
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Hosqeldin kuşum 😍 Yarın Ankaradan kaynanam yanima qeliyor bahane bulmasın diye iş qörmekten canım çıktı iyi sayılmam 😅 38+4 haftalqm işin bahanesiyle bu yorgunlukta doqururum dedim bitek bacak aqrim oluştu 🥺😂 kızım neyi bekliyor anlamadm içeri rahat olsa qerek 🤦‍♀️ yarın kontrolüm war bi umut acilmam waardir doqumaa qirerim diyee ümit ediyorum 😂
Benimde annem geliyo yolda yarın kontrolüm var üstüne temizlik yaptım çok yoruldum

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bende bugun heryeri çıkardım böyle artık anam agıadı resmen yeni uzandım resmen daha benimki tekme atmadı
Kız sen niye yoruyorsun kendini daha yolun war hadi ben yolu astım çok şükür de
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde annem geliyo yolda yarın kontrolüm var üstüne temizlik yaptım çok yoruldum
Allah hayrlica kawustrsun insaAllah kuşum qözün aydin 🥰 haftan kaçtı keşke yormasaydin kendini kendi annen qeliyormus az az qorurdun işini sonra 😌

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank

Allah hayrlica kawustrsun insaAllah kuşum qözün aydin 🥰 haftan kaçtı keşke yormasaydin kendini kendi annen qeliyormus az az qorurdun işini sonra 😌
37 ye gircez cnm yarın 🙈bende doğuma az kaldı diye kalan günlerde de iş güç yerine oturup sohbet etmek istiyorum

Senin daha az kalmış sen neye yordun kendini kayınvaliden mi kalacak yanında doğumda

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank

Ben gergin herif kavgalı diyorb
Hergin te izleme gizli yapıyorum

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
37 ye gircez cnm yarın 🙈bende doğuma az kaldı diye kalan günlerde de iş güç yerine oturup sohbet etmek istiyorum

Senin daha az kalmış sen neye yordun kendini kayınvaliden mi kalacak yanında doğumda
İyi masaAllah sende yolun sonuna qelmssn 😊🌼 hususu doqumuma qelmiyor 4 yldr ayrıyız ilk defa ewimize qeliyor şuan erken olmazsa 10 qünüm kaldı. Kaynanam da 10 qünlüqune qeliyor qezmek için yani 😊 sacmalik ama bende kendimi yordumki burdayken doquruyum yaptiqi hesabı tersine dönsün 😅 her diyen madem 10 qünlüqune qeliyor niye erken qeliyor diyo haklılar da maksat ben qittim qelin doqrmadi olacak 😅

Ben gergin herif kavgalı diyorb
Hergin te izleme gizli yapıyorum
Haftan daha war kuşum bencde eşini dinle

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
İyi masaAllah sende yolun sonuna qelmssn 😊🌼 hususu doqumuma qelmiyor 4 yldr ayrıyız ilk defa ewimize qeliyor şuan erken olmazsa 10 qünüm kaldı. Kaynanam da 10 qünlüqune qeliyor qezmek için yani 😊 sacmalik ama bende kendimi yordumki burdayken doquruyum yaptiqi hesabı tersine dönsün 😅 her diyen madem 10 qünlüqune qeliyor niye erken qeliyor diyo haklılar da maksat ben qittim qelin doqrmadi olacak 😅

Haftan daha war kuşum bencde eşini dinle
İnsaf ya ne pazarlıklar yapılmış yedi yabancı olsa sırf hayır dua almak için gelir doğumda yardım eder hiç gelmesin daha iyiydi

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Annişler telefon da sorun vardı yeni düzeldi ben geldim nasılsınız çoktandır görüşemedik bebişler nasıl sizler nasılsınız dogum yapan varmı kaç haftalık oldunuz hepinizi özledim ballarım biz 31 olduk
Hoşgeldin cnm rabbim saglıkla kucagımıza almayı nasıp etsın amın 28.4 gunluk olduk

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar