Bende Bebişimi Kucağıma Aldım Bin Şükür

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde -Fatma- tarafından oluşturulan Bende Bebişimi Kucağıma Aldım Bin Şükür başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,959 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bende Bebişimi Kucağıma Aldım Bin Şükür
Konbuyu başlatan -Fatma-
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
29 temmuz cumartesi bebeğimi kuçağıma aldım bin şükür 39+1 haftalıkken dünyaya geldi Rabbim isteyen herkese nasip etsin bekleyenlerede kuçaklarına almayı nasip etsin İnşaALLAH 🤲🌹
Amin amin inşallah 💞 çok şükür gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah 💕

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
29 temmuz cumartesi bebeğimi kuçağıma aldım bin şükür 39+1 haftalıkken dünyaya geldi Rabbim isteyen herkese nasip etsin bekleyenlerede kuçaklarına almayı nasip etsin İnşaALLAH 🤲🌹
Gözun aydın canım analı babalı buyusun inşaallah🤲❤️ amin darısı başıma inşaallah 🤲🥰

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Gözün aydın canım benim Rabbim anali babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah 🤲🙏 bu arada ufaklikla doğum günümüz aynı nice güzel ömürleri olsun minik kuşun ♥️♥️🥰🥰🤲🤲🙏🙏🙏

Tüm sayfalar yüklendi.