Benden bıktınız biliyorum 😔 40.hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Derya4727 tarafından oluşturulan Benden bıktınız biliyorum 😔 40.hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,791 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Benden bıktınız biliyorum 😔 40.hafta
Konbuyu başlatan Derya4727
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Evet ilk kez hatta çatala yatıcammmm 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin kuzum Allah razı olsun
Kız çatı muayenesi onda yapılıyor zaten 😅 ben in çık in çık alıştım ama sonunda sezeryan oldum😅 hiç korkulacak bişey yok emin ol doktorlar zaten özenle yapıyor kayganlastırıcı jel sürüp birkaç saniyede bakıyorlar

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
Ama gerçekten bende çok yoruldum artık gelsin istiyorum ne yapayım sancım gelsin diye doğumu neler başlatır Salı günü çatı muayenem var oda iyice gerdi beni zaman yaklaştıkça 😔hele ki herkes arıyor soruyor sen daha doğurmadın mı diye iyice bunaldım dualar ediyorum fikri olan benim gibi olan var mı

Ama gerçekten bende çok yoruldum artık gelsin istiyorum ne yapayım sancım gelsin diye doğumu neler başlatır Salı günü çatı muayenem var oda iyice gerdi beni zaman yaklaştıkça 😔hele ki herkes arıyor soruyor sen daha doğurmadın mı diye iyice bunaldım dualar ediyorum fikri olan benim gibi olan var mı
Merdiven in çık canm hurma ye eğilip yer silme hareketi yap

shr

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durumdayım milletin dogurmadinmi cümlesi çıldırtiyo sanki bebe onlara inat gelmek istiyorum gibi 🫣 artık doğsun ağrılarım geçsin istiyorum hayırlisiyla bı kurtulsaydik 🤲🤲

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kendini hiç yanlız hissetme canım bende aynı durumdayım ne yaptıysam sancım gelmiyor bende kendi haline bıraktım artık nezaman gelirse 😣😣

Canım ne sıkılması ben senden hiç sıkılmam. Evde müziği aç doyasıya dans et sancın gelir inşallah 🤣😍

Edaaa

Kayıtlı Üye
rank
Soruyorlar sanki benim elimde doğum 😔 bende istiyorum içim darlanıyor bide hamileliğimde panik atak muhabbetim oldu 5 kere falan yaşadım böyle nefesim daralıyor sanki yine olacak diye dua edin lütfen sağlıkla sıhhatle

Allah razı olsun canım benim tetikler evet ama ben çok geriliyorum gerdek gecesini bile 1.5 ay sonra yaşayabildim sen düşün 🤭
Nasıl ikna edebildin o kadar😅

Derya4727

Kayıtlı Üye
rank
Ay kusura bakma canim şimdi fark etdim yanlış yazmışım ya niye senden bikalim ki tabiki bıkmadın yazacaktım ne yazmışım 🙈
Olsun canım anladım ben zaten 🤭🤭

Nasıl ikna edebildin o kadar😅
Allahtan anlayışlıydı denemelerde zorlandığımı gördüğü için beni strese koymak yerine bekledi güzelce 😂 Ay valla Allah razı olsun eşimden o konuda hakkını yiyemem başkası olsa sen bişeyler saklıyorsun diyip boşardı bile

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar