Benden bıktınız biliyorum 😔 40.hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Derya4727 tarafından oluşturulan Benden bıktınız biliyorum 😔 40.hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,792 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Benden bıktınız biliyorum 😔 40.hafta
Konbuyu başlatan Derya4727
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hala buralardayım uyuyamıyorum bu bebiş durmuyor uykum da var ama bana mısın demiyor geziyorum buralarda öyle 🤭🤭🤭🤭
Allah'ım yerim onu pekte nazlı çıktı annesi . Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hemde ne nazlı yıldırdı beni bari doğsaydı da rahat etseydim bende 🤭
Öyle deme kuuzm valla ben çok dedim 37. Haftada bu lafı artık doğsun rahat edeyim dedim 😂😂Kayra 3 ay ayıptır söylemesi kıçmi kanepeye yatmadan yatmaya koydurdu düşün hep hastenedeydik😂😂

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Derya4727

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl güldüm ama ya bebiş artık uyu hadi bak popana vurucam🤗🤗🤗☺️☺️🤭
Bence de teyzesi hak etti bu nazlı kız 🤭🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öyle deme kuuzm valla ben çok dedim 37. Haftada bu lafı artık doğsun rahat edeyim dedim 😂😂Kayra 3 ay ayıptır söylemesi kıçmi kanepeye yatmadan yatmaya koydurdu düşün hep hastenedeydik😂😂
Ay deme öyle kız Allah şifasını versin bizimki de sağlıkla sıhhatle gelsin ama kendi gelsin annesini suniye mecbur ettirmesin 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bence de teyzesi hak etti bu nazlı kız 🤭🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay deme öyle kız Allah şifasını versin bizimki de sağlıkla sıhhatle gelsin ama kendi gelsin annesini suniye mecbur ettirmesin 😂
Ayy inslallahh kuzum rabbim sağ salim bir avazda kurtarsın inşallah da suni o kadar kötü değil ve gülüm 12 saat suni yedim ben tık yoktu 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar