Benim için çok önemli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Shshs tarafından oluşturulan Benim için çok önemli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 393 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Benim için çok önemli
Konbuyu başlatan Shshs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
Kizlar ben 1 sene 2, ay önce doğum yaptım doğumdan sonra saçlarım dokulemeye başladı ben doktora gittim ilaçlar iğneler vitaminleri ilaçları baya şeyler kullandım anlicaginiz vitaminlerin düzeldi ama dokulmem durmadı ve dökülen yerde saç cikmiyor prp mezoterspi yaptım yine olmuyor çok üzülüyorum kadının makyajı bence saç ben saçlarımı çok seviyordum anlamiyorum neler neler denedim duzelmiyor napicagimi. Bilmiyorum
İlk doğumdan sonra bildiğin kel kalmıştım bu defa başıma gelecekleri bildiğim için aktardan aldığım doğal yağlarla bir atom hazırladım çok şükür faydası oldu ilkinde olduğu kadar çok dökülme olmadı 2. Doğumdan sonra. Birde sarımsak dene özellikle saç kıran tedavisinde kullanılıyor biraz araştırma yap istersen direk aktardan hazır yağlar da alabilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar