Sorum var Benim uygulamamin güzel kızları yine sessizliğe bürünmüş 🥰❤️🤔🤣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Benim uygulamamin güzel kızları yine sessizliğe bürünmüş 🥰❤️🤔🤣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,925 kez görüntülenmiş, 95 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Benim uygulamamin güzel kızları yine sessizliğe bürünmüş 🥰❤️🤔🤣
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şimdi kalkıp yapacam birazdan kalkip yapacam az daha oturiyim derken akşam olmuş 😁
Valla kız bende yemekleri daha yeni koydum 😂😂oda sadece birini diger ikisi aklımda ama daha icraata dökmedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biz seni haftaya hiç buralarda gözümüz aramasın ozaman canim
Ahahah bence de bence de adam zaten uyuz oljyor uygulamaya evde iken hiç sokmaz 😂😂

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Valla kız bende yemekleri daha yeni koydum 😂😂oda sadece birini diger ikisi aklımda ama daha icraata dökmedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahahah bence de bence de adam zaten uyuz oljyor uygulamaya evde iken hiç sokmaz 😂😂
Valla bugün ben tek çeşit yemek yapacam nede olsa çalışmıyor bey bugünde böyle çalışmayana tek çeşit yemek 😁

Benim kocada kardeşlerin gurubu yetmiyormuş gibi bide bu uygulama çıktı başımıza diyor🤭

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla bugün ben tek çeşit yemek yapacam nede olsa çalışmıyor bey bugünde böyle çalışmayana tek çeşit yemek 😁

Benim kocada kardeşlerin gurubu yetmiyormuş gibi bide bu uygulama çıktı başımıza diyor🤭
Çalışmayan yemek memek yok diyorsun ha 😂😂.
Aynen valla sanki ne varsa adam sizleri kıskanıyor 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar