Beta Değeri Düşük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Beta Değeri Düşük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,358 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Beta Değeri Düşük
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bedia demir

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Hakkında hayırlısı İnşaALLAH kuzum isdersen bir doktora görün en doğru cavabı verir
Sağol canım öyle yaparım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnce kesin ve net olmadı için bı hastaneye git derim 👍
Öyle yapacağım canım sağol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hastaneye gitseydin keşke canm
Öyle yapıcam canım

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yine ben biliyorsunuz 2 gün önce kan vermiştim değerim 12,36 çıkmıştı bugün tekrar baktırdım ve değer 7,30 biliyorum sağlıksız gebelik ama yükselme ihtimali var mıdır yoksa kimyasal mı dış gebelik mi nasıl anlarım
Şuan 50 100 lerde falan olmalıydı diye düşünüyorm sizinkisi düşmş muhtemelen kimyasal görünüyor. Yinede doktora gidin istersenz hayrlısı olsn

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl bitti peki tam olarak adet mi oldun canım
Canım kimyasal gebelik ten önce kürtaj oldum 50 gün geçti kürtaj sonra adet olmadım doktorunu aradım gel görelim dedi baktı utrosondan bişey görülmedi sonra kan tahlili yaptım beta HCG 6.33 çıktı dedi gebelik var 3 gün gene gel bakilllim dedi 3 gün sonra teste 2 düşmüş değerim kimyasal gebelik dedi daha sonra 1 hafta sonra adet oldum hiç canın sikma şimdi hamile yine 6 haftalık Allah seninde gölüne göre versin inşallah canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar